Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után hogy tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogy tovább? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az volna a kérdésem, hogy mennyi ideig voltatok együtt, mi volt a szakìtàs oka? Szakìtás után hogy és menyi idő utàn lett "jobb"?
2015. jan. 18. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

ez teljesen változo :) volt olyan pasim akivel 1 hónapig voltunk együtt és nagyon voltam szerelmes ezért 1 évig szakitás után teljesen kivoltam, főleg mikro megtudtam h csaja lett.

Volt akivel 2 évig voltam és a végére már annyit balhéztunk, hogy megváltás volt a szakitás... 1.2 napig szomorkodtam.

volt olyan akivel 1,5 évig voltunk együtt, első szerelmem volt..t kb 1 hónap alatt hevertem ki.

volt olyan akivel fél évet és egyáltalán nem érdekelt, h vége lett

Szakitás oka mindig az volt, hogy "elmúlt" vagy "nem alakult ki"

2015. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. 2 és fél évig voltunk együtt. Az ok nagyon egyszerű, nem volt őszinte! A legrosszabb amit ilyenkor csinál az ember az alkohol! Ne igyál, ha buliba mész vagyis ne sokat. Nekem kb. Egy fél év volt mikor jobb volt, de ez ember függő! Ha van sok barátod/ismerősöd és le tudod magad foglalni valamivel az a legtutibb! Ha nem akkor ismerkedj. Csak vigyázz az ismerkedéssel mert ha csak azért jössz valakivel össze hogy elfelejtsd az exed azzal ugyan olyan rosszat teszel másnak mint amit most te érzel! Így hogy nem tudok konkrétan semmit ennyit tudok tanácsolni!
2015. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első barátommal 2,5 hónapig voltunk együtt, kb egy hétig szomorkodtam, nem sírtam, csak rossz kedvem volt. A másodikkal 4 hónapot, körülbelül 5-6 hónapig voltam durván depressziós. A jelenlegi barátommal való szakításon meg gondolkodni sem akarok. :) Változó.


20l

2015. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!