Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha ma közölte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ma közölte a srác (6. randni után) hogy lehet hogy rákos?

Figyelt kérdés
Nem tudom hova tenni. Ti hogy fogadnátok? Én nem tudom most szinte a nevemet se. Mit kellene tennem?
2015. jan. 19. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet? Valami vagy rákos vagy nem. Mi az, hogy lehet? És ha nem biztos, minek terhel vele? Na itt se stimmel valami.
2015. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valaki*
2015. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Segítenék neki amiben csak tudok..... szegénynek gondolj bele milyen rosszul esne a betegség + még az is hogy emiatt visszautasítod :((((((((((((((((((
2015. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Láttam papírt. Daganat van ráírva. Nem tudják, hogy rossz indulatú e vagy sem. Beszéltem is egy orvossal és azt mondta, hogy nagy esélyel rossz indulatú.
2015. jan. 19. 00:19
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Örülj hogy nem fertőző és nem te vagy a helyében.

Mit szólnál ha AIDS-es lenne??? ugye-ugye.

Nem vagyok ilyen önző de ettől legalább megnyugszol.

2015. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem akarom vissza utasítani de nagyon félek ettől. és az orvosi segítséget meg nem akarja elfogani. én azt meg most nem azért de nem fogom végig nézni ahogy meghal mellettem az akit szeretek ugy hogy nem is tudok segíteni
2015. jan. 19. 00:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem hagynám magára, mellette állnék, és segítenék neki valahogy. Próbálnám meggyőzni a kezelés fontosságáról.
2015. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor a rák már tény, csak kérdés, milyen "indulatú". Rosszul fogalmaztad a kérdést. Na de lényegtelen. Kérdés, szereted-e és elég érett vagy-e.
2015. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket de az "örülj neki, hogy nem te" meg stb... na ezek nem kellenek most már ne is haragudjatok. én sem vagyok jól elhihetitek. Tanácsot kértem nem kioktatást
2015. jan. 19. 00:23
 10/12 A kérdező kommentje:
vele maradok ez nem is volt kérdés. csak nem tudom, hogy próbáljam az orvosok felé terelni vagy hagyjam békén és álljak csak mellette? abba meg én betegszek vele ha nézem ahogy leépül
2015. jan. 19. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!