Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két férfi közül kell választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi közül kell választanom, Szerintetek kit válasszak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy párom, együtt élünk egy éve és 7 éve vagyunk együtt....van egy másik férfi akit 2-4 éve ismerek intenzíven 2-3 éve beszélgetünk és az utolsó egy évbe vallotta be hogy nagyon tetszek neki és hogy másképp néz rám..engem ez akkor meg nem érdekelt vagyis neki azt mondtam..de közben nagyon örültem neki , hogy így érez ...többször lezártuk már ezt a dolgot. hogy fejezzük be mert nekem van barátom akit szeretek, de mindig pár hét után újra kerestük egymást és nem ment a dolog..teljesen belém szeretett ezt be is bizonyította..nagyon odáig van már értem..és most azt mondta hogy nem bírja tovább már, ne kínozzam..ha nem őt választom akkor mondjam meg mert nem bírja ezt így már és többé tényleg nem keres...csütörtökig el kell döntenem mit akarok..azt mondta ha még mindig a jelenlegi párommal leszek ő teljesen kilép az életemből...páromnak többször próbáltam már elmondani mi a baj a kapcsolatunkba ami miatt elhidegültünk, de soha nem változott semmi csak ideig-óráig.....most hétvégén mondtam neki hogy költözzön el egy két hétre mert át kell gondolnom a dolgokat de nem ment el , mert hogy meg kell tudnunk beszélni és nem akar itt hagyni..és hogy ígéri hogy most törődni fog velem és hogy ez csak egy rossz időszak volt... de a héten ha a másik fiút választom meg kell neki mondanom és nem eshet meg rajtan a szívem megint, mert teljesen elvesztem a másik férfit...és ő is nagyon szenved már teljes mértékben megértem... mit gondoltok kit kellene válsztanom..annyira zavaros ez a helyzet!..a jelenlegi párom szeretem mint embert, jó szívű megértő szinte vele nőttem fel..de kisit mások a jövőbeli elképzeléseink... a másik sráccal pedig teljesen egyeznek és vele ezek a dolgok úgy érzem könnyebben mennének és ő egy annyira őszinte , jó ember , nem tudom mit tegyek. Őszinte tanácsokat várok! Köszönöm .

2015. jan. 19. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor megszívtam a hosszú távú kapcsolataimat, és és sosem értettem miért.

Aztán rájöttem.

Kevés a szerelem, kevés a testi lelki vonzódás, kell a minimum hasonló közös érdeklődés, és az élethez való hozzáállás.

Ha ezek nincsenek meg egyik pasival sem, akkir egyiket se válaszd, különben el megy melletted az élet vonata...

2015. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég tré azért az, hogy még őszinte sem tudsz lenni a barátoddal. Szakíts vele, és válaszd a másikat, de ne azért, hogy neked jobb legyen, hanem hogy a jelenlegi barátodnak. Ő jobbat érdemel nálad.
2015. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amelyikhez húz a szíved, amelyikbe szerelmes vagy, amelyikhez jobban vonzódsz, tudod, a szokásos szempontok.
2015. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen de ez olyan nehéz. :/
2015. jan. 19. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hosszú távú kapcsolatom. Tudni tudtam, hogy mit akarok, mégis nehéz volt elmondani, hogy már csak mint embert kedvelem, de mint társra nem tudok gondolni, néha jó az ágyban is, de már nem az igazi és nem vele képzelem a jövőmet. Aznap elköltözött én meg ott maradtam és bőgtem. Merthogy véget ért valami ami valamikor jó volt. Gyászolni kell, de utána továbblépni is.


Hazamész, rászánod az időt, behunyod a szemed és végiggondolod magad mindkettővel különböző helyzetekben.. rögtön fogod tudni kit akarsz.

Ha nem a jelenlegi párodat választod akkor minél előbb és minél kíméletesebben és határozottan közöld vele. Ellenkező esetben is jobb, ha Te mondod meg mint ha megvárod, míg kérdeznek.

2015. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó ötlet hogy helyzeteket végiggondolok......és kiderül kit képzelek el.. Szex nálun is így van.. Néha jó de nem az igazi.... :-/
2015. jan. 19. 12:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó!: nem érezted azt akkor amikor otthon irtal hogy megbantad?
2015. jan. 19. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor igen. Ma már nem. A történet régi és nagyon más mint a tiéd. Pl. nem volt benne 3. Lassan ment tönkre, először fel se tűnt... és így visszagondolva: nem tettünk eleget a kapcsolatunkért és kezdtünk öregesen egymás mellett élni. Ő is érezte, hogy már nem teljesen jó a dolog, de azért ő ragaszkodott hozzám jobban. Ma is jó viszonyban vagyunk. Sose fikáztuk egymást. Elmúlt megértettük és tovább léptünk - én gyorsabban, ő lassabban.
2015. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sírtál bocsánat elirtam
2015. jan. 19. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól írja az első válaszoló. Szerintem se válaszd egyiket se, mert egyikbe sem vagy szerelmes, csak az a fiú (állítólag) beléd. Válassz egy harmadikat, addig meg élj egyedül.
2015. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!