Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek félni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek félni a barátnőm anyjától, szerintetek valós a félelmem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja járunk a barátnőmmel szex nem volt köztünk még de sokszor ott aludtam náluk. Mostanában kezdett előfordulni hogy amikor ketten vagyunk az anyjával mindig olyan dolgokról kezd beszélni amiről kellemetlen egy idegennel beszélni. Olyanokat kezd mondani hogy: mindig védekezni kell , meg hogy olyan pózt kell keresni hogy ne fájjon a barátnőmnek, meg hogy ő nem ismeri az intim méreteimet de ha esetleg nagy lenne akkor síkosítót kellene használni és a lánynak fontos hogy jó legyen ezért kitartónak kell lennem és kényeztetni kell a lányokat máshogy is, meg hogy mostanába a fiúk is borotválják az intim területeket meg ilyenek. Közben meg rendszeresen hozzámér. Már lever a víz ha ott kell aludnom. Bnőmnek nem szóltam kicsit égő lett volna szerintem. Bár a muter jól néz ki sportos jó alakja van meg minden de van köztünk kb 20 év. Mit csináljak szerintetek?

2015. jan. 19. 07:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! Mondtam már neki hogy ismerem a dolgokat erre azt mondta hogy azért nem árt erről beszélni egy nálam tapasztaltabbal. Legutóbb is olyan hülyeségekkel jött hogy bármilyen kérdésem lenne az aktussal kapcsolatban nyugodtan kérdezzem mert tudja hogy könnyebb beszélni erről nekem vele mint a szüleimmel meg hogy ha úgy alakul nem baj ha hangosak lennénk őt nem zavarja. Bnőmet kérdeztem hogy az anyja őt nemszokta e kérdezgetni de azt mondta hogy nem. Többet nem is kérdezősködtem. Haverjaimat kérdezgetem mit csináljak de ők csak röhögnek meg azt mondják hogy du.jam meg az anyját. Jó mi?
2015. jan. 19. 10:58
 12/16 anonim ***** válasza:

Te mit szoktál rá reagálni? Ha menekülőre fogtad ne csodálkozz, hogy egyre erősebben nyomul.


Ha legközelebb előhozza a témát mondd, hogy igen, tájékozódtál és nagyon készülsz rá, hogy a LÁNYÁVAL mindezt megéljétek, mert mennyire imádod a LÁNYÁT és ahányszor tudod elmondod, hogy a lánya így, a lánya úgy, hogy milyen jó nő és mennyire imádod és ő az istennő számodra és nagyon szeretnéd, ha jól érezné majd magát az első alkalomkor, megérted, hogy nagyon aggódik, hisz mégiscsak a lányáról van szó, meg hogy biztos annakidején (vagy valami más szót használj, ami kifejezi az idő távolságát) biztos maga is izgult és érthető, hogy félti a lányát. Persze mindezt a magad stílusában. Vigyél a lánynak vörös rózsát, neki meg labdarózsát, lehetőleg valami lilás seszínben. Ezt általában temetőbe szokták vinni, ezért a nők nagy része (kivéve a virágmániásak) nem szeretik. Fogdosd előtte a lányát (derekát, karját, vagy amit szoktál), nevetgéljetek, simogasd az arcát és érezzétek jól magatokat - persze ne legyen nagyon kirakat a dolog, de érezze a változást.


sok sikert :)

2015. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát ,örülj neki ilyen jó pasi vagy, még anyunak is bejössz.

Oké komolyra fordítva, ha nem akarod megdugni, valóban el kell mondanod a barátnődnek ,finoman persze ,hogy kicsit kínos neked erről beszélni az anyjával ,és lehetőleg ne nagyon hagyjon magatokra szerintem ezt megérti ő is.

2015. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10:41-es válaszoló vagyok.

Aki írta, hogy mondogasd neki, hogy a láyna így, a lánya úgy, meg hogy fogd meg előtte a kezét, stb. ezek tényleg jó ötletek, hátha akkor valahogy picit veszi a lapot, hogy egyrészt tényleg mindent tudsz, másrészt pedig oda vagy a lányáért.

A haverokkal ilyenkor ne törődj, a fiúk egy része természetes, hogy így reagál.:) :) :)

És ha mondjuk elkezd mesélni és te valahogy témát váltasz? Vagy bekapcsolod a Tv-t, és elkezdesz beszélni az adásról, vagy valami?

Majd írj, hogy este ugyan ez volt-e, vagy sikerült valamelyik "taktika".:)

2015. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sajnos megpróbáltam mindent amit írtak de nem jártam sok sikerrel sőt rosszabb lett mint volt. Mint ahogyan tanácsolta valaki leültem tv-t nézni de amíg a barátnőmet vártam. Sajnos nemsokkal később leült ő is. A víz levert amikor megláttam mert olyan vékony blúz volt rajta hogy minden látszott plusz a mellbimbói meg majdnem kiszúrták a ruhát. Ahogyan tanácsoltátok elkezdtem felhozni hogy mennyire szeretem a lányát erre azt mondta hogy nagyon őrül neki meg ilyenek de ő fél mert tapasztalatlan vagyok és ha majd együtt leszünk nem lesz jó nekünk. Persze mindenhova néztem csak rá nem mert tök égő lett volna ha esetleg véletlenül a melleire nézek. Gondolom ezt kiszúrta és átült mellém ekkor már az járt a fejembe hogy most vagy fellálok és megyek vagy nemtom. Közben magyaráz hogy látja milyen ideges vagyok mindig amikor kettesben vagyok vele és hogy mi a véleményem , szerintem jól néz-e ki meg ilyenek. Én persze mit mondhattam volna mást mondta nagyon csinos. És miközben mellettem ült az egyik kezét fejem mögé rakta a fotelban a másikkal meg rendszeresen hozzámért a combomhoz. Próbáltam nem odafigyelni de az illat meg a látvány miatt merevedésem lett amit észrevett mert egyből azt kérdezte hogy vonzónak találom -e. Közben meg a keze combomon de úgy hogy az úja vége hozzáért a sliccem környékére amire sajnos csak még erősebb reakciót váltott ki belőlem. Még dumált erre azt mondja hogy szeretne majd egyszer beszélni velem négyszemközt a lányáról, úgyhogy pénteken menjek át amikor suliban lesz a lánya de ne szóljak neki mert valami meglepetést szervez.

Arra gondoltam vagy beszélek a bnőmel hogy mi van és akkor tuti a szakítás (szerintem) vagy elmegyek ahogy kérte és megpróbálok beszélni vele, csak azt még nem tudom hogy fogjak hozzá. Kb ennyi volt, egész estémet equrta mert csak ez járt a fejembe, barátnőm is kérdezget mi a baj de persze mindig csak elintézem azzal hogy semmi csak fáradt vagyok.

2015. jan. 20. 14:21
 16/16 anonim ***** válasza:

Vagy a lányával beszélsz vagy .. szerintem abból beszélgetés nem lesz.. Nagy csapda: visszautasítod akkor azért mond majd rosszat a lányának rólad ha meg nem akkor lehet, még ő intézi úgy, hogy a lánya rajtakapjon.



Én itt szólnék a lányának. Azt is elmondanám, hogy anyuka pénteken vár.. jöjjön oda fél óra múlva hallgatózni.. Kár, hogy hangfelvételt készíteni nem szabad..

2015. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!