Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy anya tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy anya tönkre tud tenni egy kapcsolatot? Persze jönnek majd a válaszok, hogy ha a gyereke szereti a párját akkor nem. De ha szereti, tud olyat tenni hog ennek ellenére is szétrobbantsa a párt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Tud sajnos. Vagy nem robbantja szét, de megmérgezi alapjaiban az egész kapcsolatot.
2015. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal. Tiltások, a gyerekének a párjának a szekálása stb.... nekem mondjuk ilyen konkrétan még nem volt, de olyan már igen h az anyóssal való (v) iszony is benne volt a pakliban amikor szakításra került a sor, persze magával a kapcsolattal voltak a fő gondok, de nem könnyítette meg a drága mama a dolgokat
2015. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én családom 2 éve azon van hogy megmérgezze tönkretegye a kapcsolatunkat de én tudom hogy őt szeretem és semmit nem tud sem tenni sem mondani egyiksem ami elszakitana tőle.

Szóval ha igazán szereted es ő is téged senki es semmi nem lehet akadály

2015. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, sokszor nem is veszi észre, hogy mit csinál. Néha nem tudatos, amit tesz, de megesik, hogy elvileg azt hangoztatja, hogy ő elfogadja a gyereke párját, meg csak a gyerek javát akarja, közben meg alátesz a kapcsolatnak. Előfordul persze, hogy igaza van, de sokszor meg csak a saját önös érdekei vezérlik.
2015. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen tud ugy viselkedni, de ennek általában oka van, egy kivülálló jobban látja ha alapjában véve nem illenek össze és egy anya jót akar a saját gyermekének. Általában, de vannak kivételek, amikor arról van csak szó hogy nem birja a gyermekének a párját. Érdemes megbeszélni a gyereknek az anyjával, hogy miért olyan és mit lát ami nem tetszik neki, ha igaza van érdemes átgondolni.
2015. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mit tegyek egy olyan anyával, aki szinte mindenért belém köt, pedig semmi rosszat nem teszek. Persze nem nekem mondja a dolgait ami "zavarja" hanem a páromnak... És amúgy semmi rosszat nm teszek és ô"joban" akar lenni,mégsem tesz érte semmit..
2015. jan. 12. 21:12
 7/10 A kérdező kommentje:

Na kétszer is leirtam hogy semmi rosszat nem teszek. De amúgy tényleg nem! És nem egy kis tini vagyok,csak párom is még otthon lakik,jövore tervez elköltözni.

Alig járok fel hozzájuk.

Îgy nehéz jó kapcsolatot kialakítani.

De persze az én hibám szerinte minden..

2015. jan. 12. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, költözzetek tőle elég távol és évi pár alkalomra kell korlátozni a kapcsolatot és akkor is csak kedves formaságokban társalogni. Semmi kép ne tudjon rólad szinte semmit.. és hagyd figyelmen kivül, ha rosszindultu megjegyzései vannak, vegyél neki egy nagy bonbont és mond azt hogy nagyon birod.. csak le ne álljál vele tisztázni a dolgokat.
2015. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig az a terv, hogy megbeszéljük, vagyis párom azt szeretné
2015. jan. 12. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Óóóó az én anyósom is ilyen, csak az a baj, hogy a barátom még pattog is neki! Nem veszi észre, hogy szépen lassan a "anyuka parancsára" tönkremegy a kapcsolatunk... Persze ha olyan társad van, aki nem hagyja ezt, hanem ellenáll és igazságot tesz, akkor természetesen az anyuka kilehet vonva a forgalomból és ha a feje tetejére áll is, akkor se tudná tönkretenni a kapcsolatot! Csak ehhez nem anyuci pici fia kell, hanem egy férfi :D
2015. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!