Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátom kiment egy hétre külföldre a barátaival, előző héten. Ma hazajött és bevallotta, hogy elment egy hivatásoshoz. Bement, kifizette a pénzt, elkezdte a kurv.... lesz....pni, de otthagyta pár perc után mert ráeszmélt hogy vagyok neki:D Jó, mi? Mit tennétek ebben a helyzetben? Azóta egyfolytában hivogat meg sms-ekkel bombáz...
2015. jan. 19. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben szakítanék...és legközelebb mikor jut eszébe? amikor megdugott 3 csajt?
2015. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Nyugi van.

Majd a férjed is ezt fogja csinálni, csak nem árulja el. :D

2015. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
duplán hülye volt h félb ehagyta és hogy el is mondta...lépj túl rajta, lesz h el se mondja
2015. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszinte volt. Ez fontos. Ha ezek után visszfogadod, és el tudod ezt neki felejteni, eszébe sem jut még egyeszer ilyenbe belemenni. És őszinte is marad, mert tudja, hogy lehet veled őszinte.


Másrészt, ha nem tudsz benne többwt megbízni, és nem tudsz teljes métékben hinni neki, akkor jobb, ha most vége lesz, mert ebben az esetben a folyamatos féltékenykedés vágná haza az egészet.

2015. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. az őszinteségét legalább preferálnám

2. megköszönném az együtt töltött időt aztán úgy kivágnám, mint macskát...

3. ja, és ha nem száll le rólam még egy feljelentést is a nyakába kaphat

2015. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-esnek: Ha ezek után visszfogadod, és el tudod ezt neki felejteni, eszébe sem jut még egyeszer ilyenbe belemenni. - ja, vagy BÁRMIKOR megismétli, mondván, tökmindegy, mert ez a hlye úgyis visszafogad. Sajnos az utóbbira van inkább példa.
2015. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os:

Igen, lehetséges, bár én a saját és környezetem példáin is inkább azt láttam, hogy egy ilyen "majdnem elveszítem" helyzet azt eredményezi, hogy többet nem kockáztat, mert már látja mit veszíthet. Mondjuk ez jellemtől is függ.


Egyébként fiatalabb korban érdemes ilyen helyzetben azonnal szakítani.

2015. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!