Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az ész! kérdése:

Szerintetek ez normális? Mit tudok csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy lánynak(aki az osztálytársam)elmondtam hogy szeretem. Ő erre azt mondta hogy ő is szeret,de egyelőre maradjunk "jó barátok". Én erre megkérdeztem hogy miért csak barátok erre nem válaszolt semmit. Másnap megkérdeztem megint hogy mért csak barátok ő erre:"mert azért". Én meg válaszul akkor hagyjuk szerintem egymást békén,utána jól összevesztünk. Két nappal később bocsánatot kértem tőle meg is bocsátot,de ezek után jöttek a rosszak. Facebookon alig akart visszaírni,mikor beszéltünk is most ez a dolgom,most amaz. Találkozni akartam vele most nem mert ide megyünk,most amoda,most ez a dolgom elegem volt. Végül teljesen összevesztünk és pár napig hagytuk egymást. Ez után meg rám ír,mintha mise történt volna. Szóval ennyi! A hülye megjegyzéseket mellőzni,köszönöm.
2015. jan. 5. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
tipikus női logika! nem tudja hogy mit akar ...
2015. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted előző??
2015. jan. 5. 21:18
 3/5 anonim válasza:

Klasszikus hülyelány friendzoning. Sok tinilány esik ebbe a hibába, 30 éves korukra talán elnövik.


Tetszik neki hogy foglalkozol vele, de nem akar bevállalni.


Ha tudni akarod mennyire komoly, vegyél erőt magadon, és ne keresd. Nehéz végrehajtani, de ezzel meg fogod tudni az igazat, hogy tényleg kellesz-e neki.


Nem órákról, hanem napokról beszélek. Hagyd, hogy ő keressen, tegyél úgy,nmintha nem érdekelne. Vagy rád fog kattanni, vagy nem, de akkor legalább tudod, hogy nem érdemes vele foglalkozni.

2015. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez ne tipik lány, hanem tipik KISLÁNY ...felnőtt nő iylet ne csinál!
2015. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megfogadom amit a 2. írt és majd meglássuk mi lesz :D
2015. jan. 13. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!