Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyéjszakás kalandból kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandból kapcsolat?

Figyelt kérdés

A kérdés: lehet ilyen?

Szóval a sztori az, hogy miután a szerelmem, aki az első barátom volt, dobott egy év után, én elkövettem azt az alapvető hibát, hogy lefeküdtem egy ismeretlen sráccal. őszintén szólva szörnyű volt, mivel nem éreztem semmit iránta, totál zavarban voltam és végig csak azt vártam, hogy legyen vége.

de gondolom neki jobb volt, mert már másnap keresett és randira hívott. azóta találkoztunk is egyszer és egész szimpi volt.

de nem tudom elképzelni, hogy miután egy este után már lefeküdtem vele ő bármit komolyan gondolna.

valakinek volt már ilyen tapasztalata?

L19



2015. jan. 19. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Valószínű? Nem túlságosan.
2015. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Exemmel első napon lefeküdtem, és nem rontott el semmit, nem emiatt lett vége, jól megvoltunk, semmit nem jelent :) Látod randira hívott, és biztos nem csak egy második dugás reményében... :)
2015. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, nekem szinte minden kapcsolatom így kezdődött, több éves kapcsolatok alakultak ki így. :)


Nálad viszont más a helyzet, én azért feküdtem le velük rögtön, mert nem éreztem úgy, hogy várnom kéne, és élveztem is nagyon.

Te viszont nem, ráadásul nem is vagy túl az exeden, így ne kezdj új kapcsolatot.

2015. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, aki lelépett, volt, aki még randira hívott utána és hónapokig együtt is voltunk. Bármi lehet.
2015. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen előfordul.
2015. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.

Ha úgy érzed, túl tudsz lépni az exeden és szimpatikus ez a srác, adhatsz egy esélyt magatoknak.

2015. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!