Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cimke nelkuli ajandek, gaz?

Figyelt kérdés
A baratomnak vettem egy ajandekot, ami uj, de nincs rajta cimke. Ez szerintetek gaz, (mert olyan mintha hasznaltan vettem vna) vagy ne tulajdonitsak neki nagy jelentoseget mert a ruhadarabon uvy erzodni fog az h tok hibatlan, es uj ? Hulyeseg az, h bemegyek egy olyan markaboltba es elhozok egy cimket ra? :D olyat szabad nem, hat veletlenul ks leszakadhatnak rola a pakolas soran stb
2015. jan. 19. 23:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugy erzodni, bocs......*
2015. jan. 19. 23:08
 2/10 anonim ***** válasza:
pontosan milyen ruháról van szó? és tuti, hogy eredetileg lenne rajta címke ?
2015. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy telikabatrol van szo, es igen nagy valoszinuseggel tennenek ra 5 tonna cimket, csak en nem boltban vettem ha em maganszemelytol uj kabatkent! Az ot tonna cimke nem is lenne lenyeges, csak az h jelzo erteku legyen h tenyleg uj kabat, ez felszinesnek hangozhat de engem ez idegesit picit ajandekozas szempontjabol:-(
2015. jan. 19. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:

én bármit veszek, mindig leszedem az árcédulát stb. mondjuk ruhát nem vennék mert még a saját méreteimet sem tudom :D biztos, hogy nekem nem jutna az eszembe, hogy használt.

20/f

2015. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tök felesleges, ami új, azon látszik
2015. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
így már megértem! hát... ismerni kellene hozzá a párodat, hogy mit szólna hozzá.
2015. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso koszi:-) en hala Istennek mindig jol betudom loni a meretet es az izleset az embereknek!:-) en a ci ken lefestem alkoholosfilccel az arat szoval, az lenyegtelen mie,ott vki ezt hinne:-) az butasag ha egy bolti kabatrol elhozom a cimket?
2015. jan. 19. 23:18
 8/10 A kérdező kommentje:

Hatos. Eleg "finnyas" gyerek h azt mondjam, igazabol ugyis azt mondja h tetszik neki amit tolem kap stb nem is kene ilyenre koltenem a penzem.nem erdekli h nincs rajta cimke, hisz uj.

De o nem egy nagy internetes vasarlo jobb szerti megvenni teljesen ujonnan boltbol a dolgokat. Es azt szertnem ezzel az ajandekkal elerni h magaban ne kosson kompromisszumot:-)

2015. jan. 19. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:
próba cseresznye. majd mondd azt, hogy leszakadt és elhagytad/ kidobtad
2015. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Boltbol elhozni masik kabatrol a cimket butasag lenne? Becsipog egy olyan cimke? Draga kabatrol van szo csak neten felaron megtalaltam:-))-, nem tudom, h az ilyeneknek a cimkejet biztositjak e vmi magneses cuccal..
2015. jan. 19. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!