Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert kell ennyire hulyiteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell ennyire hulyiteni az embert?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit lassan 1 eve ismerek. Minden nap beszelgetek vele irok neki es hat megkedveltem.

Elozmenykent annyit mondok hogy masfel eve tetszik neki 1 srac. 1 evet szenvedett miatta annyira szerette de osszejott annak egyik haverjaval. Olyan indokkal hogy megsajnalta mar meg szereti.


Na toke lett a menyasszonynak. Lassan 4. honapja jarnak de szomoru a csaj. Kiderult hogy szereti a mostani baratjat de a masikba szerelmes nekem meg kezdemenyez.


Mi ez a logika? Most mit elvez abban hogy 2 embernek bssza at az agyat 1 miatt? Sajat magat is kinozza ezzel mert mar kezd a baratja is rajonni hogy valami nem oke.

Valami nőszemely elmagyarazna nekem hogy ilyenkor mit ereznek vagy mit gondolnak vagy mi van???


2015. jan. 20. 02:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiam, a nőket ne akard megérteni.
2015. jan. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Olyan mintha nullával osztanék
2015. jan. 20. 02:35
 3/7 anonim ***** válasza:
nem hinném,hogy élvezi,inkább vágyakozik. titeket meg kedvel,de nem az igazi, durvább szóval mondhatnám,hogy pótlékok vagytok.
2015. jan. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyesmi helyzetben vagyok kb, nőként, és én is iylesmiket csinálok, mivel iszonyatosan szarul érzem magam attól, hogy az az egy ember nem szeret viszont, és egy kis "enyhítést" hoz, hogy másokat legalább érdeklek... de tudom, hogy ez szemétség, szóval végül egyikkel sem jöttem össze :D és próbálok leállni az ego-boosttal :D
2015. jan. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoval nem egyedi..
2015. jan. 20. 02:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Még sosem tettem ilyet.
2015. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sose csináltam ilyet.


Vannak kapcsolatfüggők, akiknek kell valaki különben a rossz önértékelésük miatt semminek érzik magukat. Valószínűnek tartom, hogy egyáltalán nem élvezi, hiszen vágyakozik valaki után akit nem érhet el. Ezen kívül talán a féltékennyé tevés is közbeszólhat. Ha megfigyeled csajoknak is pasiknak is sokszor az kell ami a másiké.

Ha a párom egyedül megy az utcán fele annyi nő nézi meg, mintha velem van és engem is több férfi néz meg ha vele vagyok.


A szerelem meg a párkapcsolatok logikájához kicsit jobban ismerd meg az embereket. Ez nem matek, ahol ha két számot összeadsz akkor ma is és holnapután is ugyanaz a harmadik szám jön ki, hanem jóval nehezebb, bonyolultabb és sokszor csak találgatni lehet.


Önmagadnak a megoldás: LCSB (legyünk csak barátok).

2015. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!