Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Egy éve próbál megszerezni,most beadtam a derekam.Minden happy volt,sok móka kacagás stb...Tudni kell,hogy családja van,de nagyon rossz a kapcsolat.(egy gyerek is van)Mikor a legboldogabbak voltunk és közös jövő stb...hirtelen össze omlott.Azóta majd ekkor ,majd akkor ralizunk stb.. Mikor tényleg talizunk viszont iszonyatosan érzem ,hogy szeret.Talán megijedt az erzesektol?Vagy nem tudja hová tenni a dolgokat?Vagy mi játszódik le benne?Ha nem kellek neki akkor miért nem mondja?Vagy miért nem akar erről beszélni?
2015. jan. 20. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mkutan megdugott rájött hogy azert az asszonyt nem hagyna ott.
2015. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ezzel a „csaladom van de rossz a kapcsolat” dumával hihetetlen jól lehet csajozni. Muszáj lesz kipróbálnom. (a gyerek bónusz)


xD

2015. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahh :) Fel év alatt egy párszor megtörtént.Úgy gondolom,hogy ez kizárt! :)
2015. jan. 20. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek igaza van, a nők buknak a foglalt férfiakra, mert ez azt jelzi számukra, hogy értékesek. Ha meg családja is van, akkor még felelősségteljesnek is tűnik.
2015. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akartam ebbe bele menni.Abszolút nem vonzott,hogy nős férfi!Egyszerűen sodrodtam...tudom nehéz elhinni ,de aki valóban volt már szerelmes az tudja milyen!
2015. jan. 20. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:
De számára te sosem leszel elsődleges dolog azért ezzel remélem tisztában vagy ?
2015. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze ,csak tudod ,ha tényleg kötődik hozzám érzelmileg,nagyon nehéz lesz neki azt elfogadni ,hogy kilépek az életéből.Mert abba a rossz kapcsolatban veszodik ,míg tudja ,hogy velem minden más volt!Én is voltam hasonló szituban és tudom milyen rossz mikor rossz kapcsolatban vagy és mást szeretsz.
2015. jan. 20. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:

"Tudni kell,hogy családja van,de nagyon rossz a kapcsolat."


Ez vagy így van valójában, vagy nem. Ne felejts el, hogy te az ő verzióját hallod erről, és nem lenne jó csajozós duma, hogy alapvetően jól megvagyunk az asszonnyal, imádom a gyerekemet, soha nem hagynám el őket, de az az igazság, hogy bennem van a vadászösztön, és jó lenne egy kis változatosság a szex terén, meg az az érzés, hogy kellek más nőnek is.


Érdemes lenne tudnod, hogy hány szerető szembesült azzal, hogy a nős párja gyereket vár a feleségétől, azok után, hogy ő eddig azt a hivatalas verziót hallotta szegény pasitól, hogy az asszonnyal már rég elhidegültek egymástól, szex sincs köztük X hónapja/éve, csak a közös gyerek(kek) miatt vannak még együtt, stb.


"Persze ,csak tudod ,ha tényleg kötődik hozzám érzelmileg,nagyon nehéz lesz neki azt elfogadni ,hogy kilépek az életéből."


Ha őszinte vagy magadhoz, azért foglalkoztat ez a kérdést téged, mert neki lesz nehéz feldolgozni, vagy azért, mert esetleg neked?


Felnőtt ember, tudja, hogy ez a kettős élet hosszú távon valószínűleg nem fog működni. Gondolom, azt fogja választani a két lehetőség közül, amit könnyebb lesz feldolgoznia.

2015. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!