Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi nem akar párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem akar párkapcsolatot (távolság miatt), akkor érdemes megpróbálni "meggyőzni", vagy attól csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval Németországban, de sajnos az egyetem miatt vissza kellett költöznöm Magyarországra. Jó volt a kapcsolat és azt mondta, hogy szeret és habár most nehéz, mert hiányzom neki, de a távolság miatt nem akarja folytatni. Érdemes lenne megpróbálni meggyőzni, hogy működhet így is egy kapcsolat, vagy ezzel csak még jobban eltaszítanám magamtól.

(légyszi ne írjatok olyasmit, hogy ha győzködni kell, akkor nem is szeret, mert biztosan tudom, hogy szeret)

24/N



2014. nov. 26. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyi van még hátra az egyetemből? befejezed és gó ki!
2014. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az egyetemből még egy év. de most nem is ez a kérdés, hanem, hogy elmondjam-e neki, hogy szerintem igenis működne így is a kapcsolat, max. több utazgatással.
2014. nov. 26. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!