Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme komolyabbra fordítani, (vagy tervezni) egy olyan kapcsolatot, ahol az egyik fél menősebb, szeretne kipróbálni ezt-azt, még a másik inkább otthonülős?

Figyelt kérdés
A párjával(is) szeretne menni,de ő nem akar.
2014. dec. 11. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem MINDIG menne vele, akkor nem nagy gond, ha viszont TELJESEN különbözöek, akkor hosszú távon nem lesz belöle semmi.
2014. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt párom otthon ülős típus..én nem..

Neki az is kikapcsolódás volt,hogy megnézünk pár filmet otthon..ami persze,egy ideig ment,de amikor egy évig ez ment...hát eléggé unalmas lett..


Szerintem írhatnál konkrétabb dolgokat is..miket próbálna ki..Kevés info ahhoz,hogy segíteni lehessen :)

2014. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha kompromisszumképes felekről van szó és mindenki enged egy kicsit a másik kedvéért, hogy mindenkinek jó legyen akkor szerintem nincs ebből gond. Viszont ha az otthonülős SOHA nem tart a másikkal akkor hosszú távon ez nem működik. Volt egy ilyen kapcsolatom, egy évig húztuk aztán elegem lett, hogy mindig mindenhova egyedül megyek vagy otthon bámulom a zajdobozt.
2014. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan párom, aki hiába volt "menős", csak olyan helyekre volt hajlandó menni, ami őt érdekelte, az én igényeimet magasról lesajnálta. A mostani inkább otthonülő, de van egy bizonyos minimum, amiben szívesen részt vesz, pl. nyaralni együtt járunk, és vannak olyan programok, amire ő is szívesen jön. A többire pedig ott vannak a barátaim. Nekem változatos életem van, és ő is boldog, nem okoz problémát, hogy egyikünk több dolgot kipróbálna, mint a másik. Ha egyáltalán nem lenne hajlandó kitenni a lábát, az probléma lenne.
2014. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én szeretek akár nyaralni,akár kirándulni,tehát egy napra elmenni valahova,akár ide a közelbe sétálni stb. Ő nem. Merthogy sok pénzbe van.( Tisztába vagyok az anyagi oldalával is,de azért nyaralás alatt nem feltétlen több százezres dolgot értek.

De azért nem tudom,évente egyszer,akár egy hétvégére.)

Vagy itt a tél,minden szépen feldíszítve, elmenni meginni egy forralt bort.

Ilyen kisebb dolgokban sem partner, vagy húzza a száját.

2014. dec. 11. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha húzza a száját, az para. Én párom is ilyen, igazából egy lusta malac, itthon ülne egész évben, a barátaival se törődne. Én meg ezelőtt állandóan mentem, barátokkal, moziba, színházba, koncertre, túrázni, bicajozni... Szóval mindenfelé. Nálunk soha nem volt szájhúzás, pláne nem, ha csak a város másik végéig akartam menni. Én visszavettem lényegesen, és nem mennék minden hétvégén világot látni, ő meg belemegy, hogy amikor viszont tényleg akarok, akkor megyünk.
2014. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!