Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam 2 év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam 2 év után a barátnőmmel. Bunkóság visszakérni a drágább ajándékokat? (nyaklánc, gyűrű, mp3 lejátszó, stb. )

Figyelt kérdés
Jó, mondjuk az mp3-at nem, de a gyűrűt meg nyakláncot elvileg úgyse hordaná, mert rám emlékeztetné, nem-e? Akkor meg minek álljon ott a fiókban, én még fel tudom használni.
2015. jan. 20. 19:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

"én még fel tudom használni." Hordani fogod vagy mi?


Mellesleg még egy ilyen olcsó Jóskát még nem láttam, mint te!

Én kaptam is és adtam is értékes ajándékot a volt párkapcsolataimban, de egyikünknek sem fordult meg a fejünkben, hogy visszakérjük.


Egy ilyen pasinak röhögve adnám vissza. Remélve, hogy az "utódomnak jobban fog majd állni az a nyaklánc...:DD

2015. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
zsidó vagy mint állat :D odaadtad, hát jbg
2015. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
én most szakítottam bnőmmel és eszem ágában sincs visszakérni, pedig voltak rendesen :D anno szívből adtam, már az ővé, azt tesz vele amit akar.....
2015. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Soher vagy apukám...:D Vágnád be a zacib, mi? :D
2015. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem, jó lenne az majd másnak is.
2015. jan. 20. 19:24
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, véleményem szerint bunkóság. Ne légy fillérb4szó.
2015. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Milyen fillér? Másnak az egy havi keresete.
2015. jan. 20. 19:27
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem picit bunkóság.....

Bár meg kell hogy mondjam nem Vagy egyedi eset a témában....az egyik haverom is megkérdezte Tőlem ezt szakítás után és csak mosolyogtam rajta. Mondjuk ott elég szép summától szabadította meg az Exe..... Ha valakinek ajándékot adsz akkor azt ne illik visszakérni, ha személyes tárgyad maradt nála azt igen.

2015. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
87%

Használt ékszert adnál a következő barátnődnek? Basszus, csak veled ne hozzon össze a sors!

Komolyan mondom még egy szelet pizzának is jobban örülnék, mint az ex csajod levetett ékszereinek.

2015. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán a lovagiasság netovábbja, meg is tapsollak :D

Még egy ilyen bunkó parasztot... ha nekem egy pasi azt a nyakláncot adná nekem amit az exének vett anno meg is fojtanám vele. Hihetetlen zsugori húzás, megpróbálhatod de remélem egy olyan igazi vidéki sallert kapsz érte.

2015. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!