Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam 2 év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam 2 év után a barátnőmmel. Bunkóság visszakérni a drágább ajándékokat? (nyaklánc, gyűrű, mp3 lejátszó, stb. )

Figyelt kérdés
Jó, mondjuk az mp3-at nem, de a gyűrűt meg nyakláncot elvileg úgyse hordaná, mert rám emlékeztetné, nem-e? Akkor meg minek álljon ott a fiókban, én még fel tudom használni.
2015. jan. 20. 19:10
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Egyből az előítéletek. Ki mondta, hogy az új barátnőmnek adnám? Inkább adnám anyámnak, ő legalább hordaná. Meg egy nyaklánc vagy gyűrű nem személyes? Tudtommal az eljegyzési gyűrűt is visszaadják, ha közben befuccsol az esküvő.
2015. jan. 20. 19:47
 22/27 anonim ***** válasza:

Anyámtól kaptam egy vékony ezüst nyakláncot még nagyon régen, amit képes voltam odaajándékozni később az akkori barátnőmnek, akibe egyébként se voltam szerelmes. Nem értem hogy voltam képes rá, de máig bánom a dolgot, és persze neki eszébe se jutott volna visszaadni, én meg persze nem kértem vissza. Máig bánom. Nem az értéke miatt, hanem mert szerettem azt a láncot és ugye eszmei értéke is volt. Abban pedig biztos vagyok, hogy azóta is ott porosodhat valamelyik fiókjában vagy elrakva valami dobozba... de már nem vagyunk beszélő viszonyban.

36f

2015. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ajándékot nem illik visszakérni. A jeggyűrű az más, hiszen azzal házasságot ígértek egymásnak. Amúgy meg inkább anyukádnak vegyél új ékszert és ne használtat.


Én nem értem, egy párkapcsolatban minek ajándékozgatni, ha utána visszakéred. Én felnőtt nő vagyok,és sosem ajándékozunk egymásnak nagyobb értéket, csak könyvet, parfümöt maximum.

El sem fogadnék nagyobb értéket és én sem adnék. Nem azért mert sóherek vagyunk, hanem mert nem drága tárgyakkal fejezzük ki az érzelmeket.

Amik esetedben baromi mélyek lehettek, ha két év után visszakéred az ékszereket....

2015. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, összejött egy másik pasival (miközben még együtt voltunk elvileg). Magyarán megcsalt.
2015. jan. 20. 20:15
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szép húzás tőle, de attól még bunkóság marad visszakérni, attól függetlenül, hogy mennyit érnek.
2015. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
igen, nagyon bunkó dolog visszakérni.
2015. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Minek adtál ilyen értéket, ha ez neked szakitás után is tétel? Nagyon gázz vagy. Nem csoda, hogy lelépett...
2015. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!