Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok ha egy közös kocsmázás alkalmával a barátnőtök annyira berúgna, hogy hányna?

Figyelt kérdés
mérgesek lennétek? szégyellnétek? vagy úgy vagytok vele, hogy 'mindenkivel megeshet'..?

2015. jan. 20. 22:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
pár alkalomig minden megeshet bár ez csak az én véleményem, főleg ha csak most jöttetek össze
2015. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én exem (nem emiatt szakítottam vele:) külföldi nyaraláson rúgott be annyira, hogy az egész másnapot ágyban töltötte, szóval kiesett neki egy nap a nyaralásból.

Csak akkor voltam rá mérges, mikor a fasza bulit abba kellett hagyni a hányása miatt, de akkor még én is részeg voltam. Aztán másnap már lenyugodtam és nem haragudtam rá, segítettem neki, meg elvoltam egész nap a strandon, mert egyedül akart maradni. Végülis ez is egy emlék :)


Viszont az olyan lányokat nagyon utálom, akik állandóan berúgnak keményen. Még ha nem is hányja össze magát, az ilyen csajt hamar lapátra tenném.

2015. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!