Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom itt aludt kb 2hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melanik kérdése:

A baratom itt aludt kb 2hete mi kozbe zuhanyzot megneztem a telojat, es azt irta egy csajnak hogy "De megcsokolnalak most" erre abba a pillanatba otthagytam. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ra ket napra pontosan eljott letergyepelt 3 szall rozsaval es sirva kert bocsanatott. Nem tudok benne bizni, ha mar ilyet irt lehet megcsalt!? Szerintetek? azt mondta sosem tudna megcsalni csak abba az idobe sokat veszekedtunk es az vitte ra.. Mi a velemenyetek?
2015. jan. 20. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Titkolódzik, hazudik, másokat csábít.

Miért kérdés mit csinálj?

2015. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak sírjon annak, akit megcsókolna, én ugyan már nem jönnék össze vele ismét.
2015. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
annyi a nyelvújító itt gyk-n:D letérgyepelt:DD
2015. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy a húgána vagy a nővérének írta?
2015. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha tenyleg sokat veszeledtetek ez ravihette, sajat tapasztalat. Persze ne rohanj hozza vissza de ha szereted meg, akkor szerintem adj neki meg egy eselyt es lassitsatok egy picit:) viszont ha ugy erzed valaminek vege es mar nem tudsz ra ugy nezni ahogy "azelott" akkor hagyd az egeszet
2015. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

kedves hármas primitív, a térgyeplés megszokott alakja a térdeplésnek egyes nem Magyarországon élő magyarok között.


Amúgy szerintem nem csalt meg. A fiúk írogatnak smsben minden félét...

2015. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár néha szokás tréfásan irogatni másoknak dolgokat, de azért a "De megcsókolnálak most!" ez elég messze áll ettől. Mindenesetre te se vagy egy szent, hogy turkáltál a telefonjában. Beszéljétek át, de ennek így nem sok értelmét látom.
2015. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy 15eves csajnak irta amugy :-D lehet atver,hazudik nemtudom... most mar fbeje sincs torolte.. es marciusban megakarja kerni a kezem hogy bebizonyitsa szeret. De az biztos ha meg egy ilyen akkor vege van. Amugy koszonom mindenkinek!
2015. jan. 20. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint bizonyít egy lánykérés? Attól még ugyan úgy megcsalhat, manapság már boldog, boldogtalan gyűrűt húz a másik ujjára a fiatalok körében...

Én ezen tudnám elsírni magam, az eljegyzés elvesztette a jelentőségét...

25F

2015. jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem ok erre, hogy sokat vitatkoztatok... Akkor ha bármi probléma lesz köztetek a jövőben megcsal aztán erre fogja? :D Ugyanmár... Ha probléma van, akkor együtt túl kell jutni rajta, nem mással flörtölgetni.. Ha tényleg szeret, akkor nem ír másnak ilyet viccből se, ilyenekkel nem szokás poénkodni szerintem. Az meg, hogy el akar jegyezni... Nem értem ebben se a logikát. Hogy miért gondolja a pasi, hogy ez mindent megold... Ha megteszi ezt úgy, hogy "csak" jártok, akkor ugyanúgy meg fogja tenni, ha házasok vagytok. Én a helyedben hagynám a francba. Ha annyira mást akar csókolgatni, akkor hajrá. ;) 20/L
2015. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!