Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat otthagytam agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat otthagytam agresszív volt mindent elkövetett ellenem, nem volt más választásom! Azt hittem majd jön és könyörög h menjek vissza hozzá de nem! Miért?

Figyelt kérdés
kb 2 napig mondta h menjek vissza a lakásba azóta nem..megviseltnek sem látszik annak ellenére h előadta h szeret stb..ehelyett most engem bánt amivel tud olyan hülyeségekkel h visszaköveteli rajtam az ajándékait, azt írja h mekkora ribanc vagyok azzal foglalkozik h kivel kerülök kapcsolatba stb stb ő persze csajozik bnőimmel próbálkozik!!..írtam neki h hagyjon békén..azt mondta békén hagy de ami jár neki az jár!Bulizni jár haverjaival,kicsit sincs megviselve!!De ő h h nem szenved ha annyira szeretettt???És miért bánt miért nem hagy békén???nem értem:S
2011. nov. 17. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%

az exednek igaza van!!!

te egy mocskos ribanc vagy,ha kidobod azért,hogy szenvedjen és még el is várod,hogy könyörögjön...

te is egy hulladék vagy a sok közül aki azt hiszi,hogy ezt csinálhatja a pasikkal!!

rohadna meg a fajtád te ribanc!!!

2011. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
32%
Első válaszolóval maximálisan egyetértek.
2011. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

höh???"Miért bánt miért nem hagy békén?", "ö h h nem szenved ha annyira szeretett?" Hmmm nem is tudom ,talán mert már nem szeret? Agresszív volt mindet elkövetett, ejj basszus igazi pech hogy nem könyörgi vissza magát hozzád.


DE a jó, így visszakönyörögheted te magad. Biztos visszafogad.

2011. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
De azért tényleg milyen jó már nem? Még könyörögjön meg szenvedjen, DE azért hagyjon békén. Egyszerre könyörögjön meg hagyjon is békén, leszámítva attól amit mondtok logika is megvan ám.
2011. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Milyen agresszív tevékenységei voltak? Azokat leírnád?
2011. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Ha agresszív, mindent elkövet ellened, miért akarod, hogy visszakönyörögje magát? Talán hiányzik? Akkor könyörögj te! Ha tényleg ennyire hülye vagy, megérdemelsz egy (állítólagos) agresszív állatot...

De ha van egy kis esze, messzire elkerül.


Ja, nő vagyok, csak hogy ne mondhasd, hogy ide csak sértett kisfiúk írnak.

2011. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
bántott megvert megalázott
2011. nov. 17. 21:07
 8/27 anonim ***** válasza:
Hallod kérdező, te egy h*lye k*rva vagy. A te fajtáddal van tele a tizen-, és huszonéves korosztály. Méghogy felnőtt nők... kislányok. Úgyis visszamész hozzá, mert a nők mindig vissza mennek a párjukhoz, mert nem önálló személyek. Ritka az önálló nő.
2011. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
de én mitől vagyok rossz??én azért szakítottam mert nem tudtam már elviselni..de ő állította h nagyon szeret..akkor ha annyira szeret?miért nem próbálkozik?:S csak ezt nem értem...nem azt írtam h visszamennék hozzáá..
2011. nov. 17. 21:11
 10/27 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne sírj itt azon, hogy nem akarja magát visszakönyörögni.

Úgy látszik, neki van tartása. Neked jelen kérdés tükrében viszont abszolút nincs. Ha megvert, mi a lófülért számít, hogy szeret/szeretett-e?

2011. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!