Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan 20 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan 20 felett még nem csókolóztak vagy csak 20 éves koruk után?

Figyelt kérdés
Milyen körülmények között törten meg, milyen volt ennyi idősen először ?
2015. jan. 20. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Sztem ne keseredj el :) én 21 éves voltam az elsőnél, még se érzem úgy h lemaradtam volna vmiről, vagy h jobb lett volna ha előbb történik... Járj el bulizni, akár házibulikra, próbálkozz, és ne add fel :)

22/l

2015. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én 20 éves korom végén csókolóztam először életem első randiján. Nem volt barátnőm előtte, csak általánosban egyszer:D de ott semmi nem történt.

A harmadik randinkon vesztettem el a szüzességem, és 1 hónapra rá töltöttem a 21-et. Amúgy azóta már feleségül vettem ezt a nőt:). Ő akkor 24 éves volt 5 év tapasztalattal, több kapcsolattal és csalódással a háta mögött.


Nagyon jó érzés volt, eszméletlen jól csókol, ösztönösen jött, mit, hogy kell, bár azt mondta a feleségem, hogy akkor először még nyögtem is csók közben, én észre sem vettem.

Amúgy internetes társkeresőn ismerkedtünk meg, kicsit több mint 2 hét után találkoztunk először. Az első hónap végén megkértem a kezét, az 1 év végén összeköltöztünk, és fél évre rá házasodtunk. Nyár elején lesz 5 éve hogy együtt vagyunk.


Ne keseredj el. Pillanatok alatt meg tud változni egy ember élete. Még ha nem is pont arra vágysz amire én vágytam. Egyetlen kapcsolatra, 1 nőre akit szerethetek és aki szeret. 25F

2015. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!