Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységemet (már felőrölt)?

Figyelt kérdés
Barátom exére vagyok féltékeny, pedig már két éve nem is beszélnek. Mikor összejöttünk, ő még szerette ezt a lányt ck mivel a csaj kitolt vele, már nem tudott volna vele lenni. Mikor együtt voltak én már dumáltam barátommal, és nagyon oda volt a csajért, ő volt az első komoly kapcsolata, vele veszítette el.nehezen engedte el..azóta már azt mondja h soha nem szeretett még úgy senkit mint most engem. De nekem akkor is sokszor eszembe jutnak a kezdetek, meg ha meglátok egy képet a csajról rögtön az jár a fejemben milyen életvidàm, pörgős, őrült, aranyos, meg jól is néz ki.én pedig kevésbé vagyok jónő, lapos, unalmas, túlérzékeny, depresszióra hajlamos gyenge jellem vagyok.... Nem tudom h tegyem ezen túl magam, semmi nem segít, bárhogy biztosít róla barátom h tökéletes vagyok számára. Már végképp nem tudom h kezeljem ezt a dolgot....

2015. jan. 21. 00:37
 1/4 A kérdező kommentje:
:(
2015. jan. 21. 01:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Fozz neki valamit gyakran. Sportolj sokat, sok energiat olj a testedbe. Dolgozz tobbet. Apold magad: haj, korom, epilalas, egeszseges etkezes.Eszelj ki ujabb szextrukkoket vagy szex jatekokat magatoknak. Igy sikerulni fog legyurnod a feltekenyseget. Epitsd fel Magad jobb nove. Ezek bevalnak, hidd el.
2015. jan. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a féltékeny természet nagyon nehéz tenni bármit is. Akinek alapból kisebbségi érzése van, ezt az érzést soha nem tudja teljesen levetkőzni, és ez újból és újból féltékeny gondolatokhoz vezet majd. Persze lehet külsőségekkel - ahogy az előttem szóló írta - sokat "javítani" magadon, és érdemes is ezzel foglalkoznod, mert a jó megjelenés magabiztossá teszi az embert. No és ha folyamatosan lekötöd magad hasznos és pozitív dolgokkal, akkor kevesebb időd marad az "agyalásra". Szóval ne hagyd hogy maga alá gyűrjenek a negatív gondolatok, hanem aktivizáld magad!
2015. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy elég instabbil vagyok lelkileg. Mikor van rá elég időm próbálom ezeket a dolgokat fejleszteni, de például mikor az egyetemen van egy egy húzósabb időszakom, már akkor is boldog vagyok h túlélem, úgy h lelkileg ne roppanjak össze.Pl téli időszakban egyszerűen nem tudom elérni a versenysúlyom, csak nyáron....főzni pedig nem nagyon szoktam, mert még mindketten szüleinknél lakunk és otthon mindig van kaja, itt meg kolis vagyok, ő meg albérletben van (dolgozik). De csak néha megyek fel hozzá, mert másokkal lakik együtt akik nem biztos hogy örülnének neki, hogy állandó jelleggel ott tartózkodom....
2015. jan. 21. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!