Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ló helyett szamár? Honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ló helyett szamár? Honnan tudhatom, hogy az vagyok neki? Mi a vélemény?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt,neki volt egy egyéjszakás kalandja elöttem pár hónappal.Ezt elmondta nekem,de túl sokat beszélt róla,emiatt furcsáltam,így vissza tekíntve is furcsa.Majd ilyet is kijelentett,hogy ő úgy érzi,még akar tőle a pasi valamit.Ő azt mondta nem,de olyan furcsa,hogy ezeket elmondja nekem.Egyébként a dolog szerintem,azért nem teljesült be,mert a srác külföldön él és dolgozik.

Majd egy másik dologra is felfigyelte,ezt még kapcsolatunk elején mondta,hogy a facebookon,a chaten,csak fontosabb emberek vannak neki beállítva.Van vagy 400 ismerőse,és kb 8 ember van fontosnak jelőlve,ott van köztük az az illető is.Nektek ha ti lennétek ilyen helyzetben,akkor mi lenne a véleményetek erről az egészről?Már kérdezgettem,hogy tényleg nem akar semmit már attól a sráctól?Azt mondja már nem,ugyanakkor nem értem,akkor miért van bejelőlve neki a fontos embererek között?


2015. jan. 21. 06:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Először az a baj, hogy "túl sokat nem beszélt róla", aztán meg az a furcsa, hogy beszél róla. Nem értem...


Egyébként mit lehetne sokat beszélni egy egyájszakás kalandról?


ÉS hogy miért van bejelölve neki fontosként? Mert fontos neki. Egy kicsit palira vagy véve.

2015. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudná megmondani. Lehet, hogy Te látod jól, és nem fejeződött be a dolog, lehet az is, hogy egyszerű női szeszély a "fontos"-nak jelölés. Szerintem ne foglalkozz vele egyelőre, csak felidegesíted magad, fölöslegesen. Ha mégis az előérzeted jön be, sajnálom, akkor meg túl kell lenni rajta.
2015. jan. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Másodszor kérdezed! Nem kaptál elsőre kielégítő választ?

2015. jan. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom őszintén szólva mit gondoljak az a helyzet.Az elején beszélt nekem erről,igazából úgy voltam vele,hogy örültem,hogy elmondta,mert tudtam nem titkolozik legalább.Viszont amikor szóba hoztam akkor zavarba volt,egyszer italoztunk,feltettem neki kereszt kérdéseket ezzel kapcsolatban,és zavarba volt.Majd beszéltünk erről a facebook dologról,ki mennyit használja,majd akkor mondta,hogy pl neki a chaten,csak azok vannak beállítva akik fontosak.Majd múltkor beszélt valakivel,pont mögötte álltam,és láttam,hogy bevan jelölve neki még mindig.Majd pofátlan módon,amikor elment wc-re,belenéztem és már 3 éve nem beszéltek,de akkor minek van neki bejelőlve vajon?Arra vár,hogy ráírjanak?
2015. jan. 21. 07:13
 5/14 anonim ***** válasza:

2 év után már a menyasszonyod?

Egyébként mit vársz egy olyan nőtől, aki egyéjszakás kalandba keveredik? Hűséget? Erkölcsösséget?

2015. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 07:11


És kit zavar?Bűnt követtem el ezzel?Őszintén szólva,elég vegyes válaszok érkeztek,és szeretnék minnél több véleményt hallani.Hogy TI,ilyen helyzetben mit gondolnátok,vagy mit tennétek?Miért baj ez?Tanácstalan vagyok és egy kivül álló,ezt jobban látja.

2015. jan. 21. 07:20
 7/14 anonim ***** válasza:

Itt tudod mi az alapvető gond?

A te bizalmatlanságod.

Ha nem bízol a csajban, akkor jobb, ha szétmentek. Ezzel megmérgezed magad, és egy idő után a kapcsolatotokat is.


Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy sajnos van némi alapja a bizalmatlanságodnak.

2015. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 07:23


Ha nem adnak rá okot,akkor nem vagyok az.Soha nem voltam féltékeny tipus amúgy.De azért ez kicsit gondolkodásra késztetett.Amúgy már arra is gondoltam,hogy direkt csinálja,és direkt mondta el,és direkt nem rejti el,hogy idegesítsen,teszteljen.Mert betudunk lépni egymás emailjaiba,és a facebookba is,ez nem probléma nálunk.

2015. jan. 21. 07:32
 9/14 anonim ***** válasza:

no vagyok. Ne izgulj szerintem egy ejszakas kaland eseteben kizart hogy te legyel a szamar. Azt viszont erdemes tudnod, hogy sok nonek az egyejszakas kalandok amolyan beteljesuletlen szerelmek. Egyfajta ooo talan ha nem csak egy ejszaka akkor o az igazi nagy ő. DE pontosan tisztaban vannak vele hohy nem a nagy ő. Csak amig egy pasi egy ejszakara siman lefekszik egy novel es azt mondja hu de jo szex volt es masnap akar a felesegehez is hazamegy. Addig egy lany/no alzalaban teljesen mas lelkulettel all hozza (nem mindenki pesze) es kell egy ideologia hogy ha mas nem mentse a sajat butasagat hohy belement egy egyejszakas kalandba. Ennek egyik rolyomanya hogy fontosnak jeloli a facebookon. csak ugy. hogy ha netan eszebe jut ne legyen lelkiismeretfurdalasa ;-).

A helyedben nem aghodnek es foleg nem azert kert a facebookon fontosnak sorolja. kit erdekel? Veled van nap mint nap vele nem beszelt harom eve. nyugodj le udbarolj neki, pezsditsd fol kicsit a kapcsolatotokat mindjart itt a Balint (valentin) nap vidd szinhazba vagy koncertre akarmi:-). z

2015. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez bukta, szerintem elég egyértelmű, h a nőd hülyének néz.

Jah meg majd privátban írok egy tippet.

2015. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!