Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így fog működni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így fog működni? (214 km)

Figyelt kérdés
Nem régiben interneten megismertem egy lányt akinek bejövök és Ő is nekem. Nagyon szeretjük egymást, neten össze is jöttünk, 214km-re lakunk egymástól. Szeretnénk találkozni fogunk is de csak havonta egyszer és szerintetek, így fogjuk bírni? -Elég komoly kapcsolatnak ígérkezik.- 14/F
2015. jan. 21. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

neten össze is jöttünk

[link]

2015. jan. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Minden tini kapcsolat akkora hévvel és tervekkel születik, hogy brazil szappanoperák ehhez képes kismiskák!


És épp ezért szokott hamvában halni és az első nagy bánatot beadni a feleknek.


Én személy szerint 28 évesen nem ennék bele így kapcsolatban, hogy nincs közös alap, mert hiába járunk, akkor is tök idegenek leszünk egymásnak! Egy ember nem lehet 1 hónap alatt 1x-i és főleg nem interneten kiismerni. Ennyi erővel Marilyn Monroval is járhatnál! Úgy sem él.

2015. jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hallottatok már olyanról, hogy igaz szerelem? Hogy az a hír járja, hogy az mindent elvisel, és kibír. Szerintem a miénk pont ez. Valóban igaz, hogy a legtöbb ilyen korban induló kapcsolatokból, főleg távkapcsolatból nem lest semmi. De én azt mondom, hogy a remény hal meg utoljára. Ha sikerül sikerül ha nem, akkor nem akkor majd kisírom magamból és kész. Feldolgozom valahogy. Megértem Ti illetve 2. válaszadó a kérdésre válaszoltál, én is csak elmondtam a gondolatom.
2015. jan. 21. 08:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog működni! 214 km-en nem működik semmi!

De holnap már tetszeni fog egy másik lány a szomszédból. Ő meg lehet hogy túl közel van! A normális az hogy akár mindennap láthassátok egymást! De majd kialalkul, még nagyon fiatal vagy ne aggódj!

2015. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt én így nem merném kijelenteni, hogy "Nem fog működni!". De lehet idősebb vagy több mindent megéltél, lehet igazad is lesz. De én akkor sem fogom bánni. Arra meg, hogy a szomszédból majd megtetszik egy lány arra csak annyit, hogy a szomszéd településről akkor megismertem egy lányt, akinek bejöttem. És nem őt választottam amikor odakerült a sor, hogy válasszak. -És még nem is volt csúnya kis csaj, de nem érdekelt, mert őt nem tudtam volna úgy szeretni mint a barátnőmet, haverok azt mondták, hogy hülye vagyok. Lehet,de nem hiszem. Majd meglátjuk. Azért köszi a biztatást.
2015. jan. 21. 08:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szeretjük egymást, neten össze is jöttünk"


Mégis ha nem volt még személyes találkozó, akkor honnan a fenéből tudjátok, hogy működik-e a kémia? Küldtetek egymásnak E-mail-ben csatolva feromonokat? o.O

2015. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, hogy nem fog menni, de lehet nincs nem is érdekel most már. Majd lesz ahogy lesz :D
2015. jan. 21. 09:03
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

De bírom azokat akik neten keresztűl szerelmesek lesznek:D

Tiszta vicc:D

2015. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De bírom az ilyen embereket akik belepofáznak XD
2015. jan. 21. 09:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát kérdező... ha egyszer ennyire magabiztos vagy a dolgodban akkor minek kérdezel?


De elmesélem én a történetem. Első szerelmem nálunk közelebb volt, mint 200 km, konkrétan együtt buszoztunk minden reggel. Tartott is a lamúr úgy 2 évet. Mikor nekem jött egy külföldi ösztöndíj 1000 km-rel arrébb.

Akkor jött a dilemma, hogy 1 év az egy év és kibírjuk-e, fog-e működni. De végül beláttuk, hogy az az évi 2 találkozás az nagyon kevés. Pedig mi ismertük egymást, és rendesen jártunk. Végül szakítottunk, hogy mindketten a saját utunkra koncentrálhassunk. 4 évvel és pár párkapcsolattal később találkoztunk egy másik városba. Kiderült, hogy nem is élünk olyan messze egymástól. Kezdetben barátok voltunk, majd idővel megint jött közöttünk a harmónia, és a lángolás. És jelenleg is vele élek.


Szerintem ha ez a nagy szerelem akkor nem fog titeket elszakítani semmi. Nem bánnom a szakítást és, hogy akkor feladtuk. Mert később pont ez igazolta nekünk, hogy egy az életünk. Most már sok mindent megéltünk tapasztaltunk és tudjuk, hogy ő az igazi.

2015. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!