Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek? Ne merjek? Túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek? Ne merjek? Túl nagy korkülönbség

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerkedni próbál velem egy srác. A húgommal jár egy társaságba, párszor elmentem én is velük szórakozni. Tudni kell, hogy a húgom 16 évvel fiatalabb.

Én most leszek 33, a fiú kb. 22 lehet. (Nem tudom pontosan, rákéredzni nem akarok, facen nincs kiírva a születési ideje)

Aranyos, helyes, látszik rajta hogy tetszek neki. Elhívott randizni, beszélgettünk. Komoly kapcsolatot akar: velem.

Nekem van már két fiam, elváltam, jó egy éve semmi komoly kapcsolatom nem volt, és jó lenne valakihez odabújni esténként.

Tetszik a srác... de félek hogy az ő családja meg az enyém is kiakadna ha összejövünk.


Érdemes adni egy esélyt a dolognak? Vagy legyünk csak barátok?



2015. jan. 21. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Szexeljetek meg érezzétek jól magatokat. De ennyi. Diszkréten kell kezelni, aztán kész. :D
2015. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk még nem került szóba, de ha tényleg hosszú távra szól: egy ilyen korú ember előbb-utóbb akar saját gyereket, esküvőt, stb. Én egyiket se, már túl vagyok rajta. :( Egyszer elég volt.

Másrészt meg tíz év múlva ő a legjobb férfi korban lesz, én meg 43 leszek.

2015. jan. 21. 10:29
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nincs is jövője a dolognak szerintem, de ettől még érezhetitek egy kicsit jól magatokat.
2015. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És hogy mondjam meg neki, hogy bocs de nekem te komoly kapcsolatra nem kellesz, de ha csak szexelni akarsz, akkor gyere. Meg én se vagyok az a fajta akinek egy ilyen kapcsolat belefér az életébe. Most vagy van párom vagy nincs.

Akkor minek, ha egy moziba nem mehetek el vele, ha nem tudunk közös programot se csinálni mert titkolózunk?

Nekem ezek nagyon hiányoznak az életemből.

2015. jan. 21. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ilyen helyekre úgy mentek, mintha csak haverok lennétek. Vagy megbeszélitek előre hogy ez valószínű csak x ideig fog tartani. Mert valószínű nem lesz hosszú idejű. Mégis csak 11 év van köztetek és épp a férfi a fiatalabb. Bár lehet a milfekre bukik. :D
2015. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze mert tetszel neki attól még nem fog gyereket akarni meg esküvőt.....ha így gondolod akkor inkább te akarsz megint szerintem, nekünk fasziknak nem ez jár a fejünkben elhiheted.

Valószínű hogy csak kapcsolatot akar, és idővel ő is belátná hogy túl nagy a külömbség, de attól még jól érezheted magad vele, és nem is kell azt mindenkinek tudnia.

Nem kell szülüktől engedéjt kérni:D

2015. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudni hogy el tudod -e képzelni vele bármilyen szinten, ha igen akkor nincs kérdés. Szerintem nem nagyon tudsz veszteni a dolgon, de azt tudd, hogy egy 22 éves fiú még heves és könnyen mondja, hogy valami egész életre szól.

Én a saját tapasztalatomból kiindulva adok nektek 1, maximum 2 jó évet. Ha neked megéri a dolog akkor menj bele nyugodtan.

2015. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyetek barátok,mert úgy is szerelem lesz a vége.Nálunk is hasonló a helyzet,csak sokkal nagyobb a különbség kettőnk között.Először is beszéld meg vele a gyerekkérdést!Aztán beszéld meg azzal az 1-2 emberrel akinek a véleménye számodra nagyon fontos és utána dönts.

Lehet,hogy olyan boldogok lesztek,mindenki irigykedni fog.(Főleg az aki az elején ellenezte.Saját tapasztalat.)Sok sikert!

2015. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!