Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erre mennyi esely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre mennyi esely van? Vagy tul fiatalok vagyunk meg?

Figyelt kérdés
en 19 vagyok, baratom 20. egyaltalan nem atlagos gondolkozasunk van, gyerekesnek tartjuk a drogozast/ivast/bulizast. nekem mar volt elotte tobb kapcsolatom, o az 5., neki meg en a 8. Tehat mar nem kifejezetten gyerekesen gondolkodunk, en reszemrol ugy erzem "kieltem" magamat, de ahogy ismerem mar baratom is igy van vele. en szeretnek vele komolyan tervezni, ugy ertem egy eletre, elvegre apaink is ilyen korban kezdtek a csaladalapitast. nem azt mondom higy egybol hazassag/gyerek, az majd jo lesz egy 5-10 even belul is. na mindegy a lenyeg szerintetek ilyen korban lehetseges mar a komoly es elkotelezett parkapcsolat?
2015. jan. 21. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de attól még elég gyerekes, hogy gyerekesnek tartjátok például a bulizást és az alkoholfogyasztást. Néha, jó társasággal kellemesen elengedheti magát az ember. Szerintem.
2015. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kereszttestvérem gimnázium 2. óta együtt van a barátjával, most 33 éves. Tehát elég régóta. Ő volt neki az első. Valszeg utolsó is, mert már van egy gyerek. Ezt csak azért írom, mert nem kizárt, h 20 év körül megtalálod azt, aki életed szerelme. Persze a mai világban ez ritka, de nem lehetetlen
2015. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 megadeth18 ***** válasza:
Hát egyelőre nem kell ezen filozofálni, ha együtt maradtok még pár évig, akkor úgyis alapítotok majd családot, ezt nem 19 évesen kell eldönteni. Addig meg élvezzétek egymást, amíg csak lehet.
2015. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok gyerekesek....miért egy ilyen oldalon kéred ki a nép véleményét? Fuck logic
2015. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!