Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyankor mivan ha szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mivan ha szakítottunk a csajjal és monta h hagyjuk egymást aztán egy kis idő mulva elkezdett irogatni újra?

Figyelt kérdés
Olyankor mivan ha szakítottunk a csajjal és monta h hagyjuk egymást aztán egy kis idő mulva elkezdett irogatni újra. És van h tiszta kedves meg minden, olyan mint mikor még együtt voltunk. És van h beszélgetés közben mondja h nincs kedve beszélgetni. Most ilyenkor mivan?
2008. aug. 21. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem tudja mit is akar valójában.Amikor szakítottatok,gondolom hiányoztál neki,és írt neked újra,de amikor meg már beszélgettek,akkor lehet elbizonytalanodik.Akarna is veled lenni újra,meg nem is.

Beszéljétek ezt meg szerintem.

2008. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h erröl a témáról nem igazán akar beszélni. És ugytudom h most van pasija is de nemértem leeht h még engem szeret?
2008. aug. 21. 01:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy élőben talizzatok - mert az MSNen azért nem lehet ám mindent;)

Soxerencsét!

2008. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!