Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már szerető?

Figyelt kérdés
Ès hogy èreztètek magatokat??
2015. jan. 21. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már voltam. Megbeszéltük, hogy csak szex lesz, és én így álltam hozzá. Nagyon jó volt, élveztem.
2015. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
És ki volt már szerethető?
2015. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerettem már sok mindenkit, de lóf**szt nem kaptam viszont! Szarul éreztem magam!
2015. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En most is az vagyok. 22 en 38 o.... En.elvezem vele a szexet bele is szerettem.nem tudom hogy forditva h van.ez de ugy erzem.latom az alugut veget mert mar 4 honapja ismerkedem.egy szemmellyel.aki.korban hozzam.illik es kicsit bele is zugtam.

Bocsi a helyesirasert este van.es telorol.vagyok :)

Tudom sokan.leszolnak majd....

2015. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam. Igaz a pasi akkor se veled-se nélküled kapcsolatban volt az ex menyasszonyával, és azóta sem jöttek újra össze, de akkor még sokat találkoztak, a csaj félig-meddig nála lakott, stb. Mi megbeszéltük, hogy csak szex lesz, sokszor mentem hozzá, mindig nála találkoztunk. A lakás még tele volt a csaj holmijával, el sem hittem igazából, hogy ők már amúgy nincsenek együtt, csak még találkozgatnak, meg a csaj néha nála alszik, de különösebben nem érdekelt, milyen kapcsolatban állnak ők. A pasival a mai napig jóban vagyunk amúgy, de már nincs köztünk szex. Én jól éreztem magam, és nyilván ő is, hatalmasakat szexeltünk, és mivel épp egy szakítás után voltam, ennél többre nem is vágytam, komoly kapcsolatom utána még sokáig nem volt.
2015. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!