Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom 17 eves, en 15 vagyok, szeretnek vele lefekudni, de o nem akarja, azt mondja, hogy o meg erre nincs felkeszulve, de en nagyon vagyom mar ra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 01:43
 1/3 anonim válasza:
65%
szijja!én is 15 vok és a barátom 17=)mind2en szüzek voltunk mikor összejöttünk...mi 2.hónap után leakartunk feküdni egymással=)és együtt vagyunk már 10hónapja mert szeretjük egymást!Nem tom ti miotta vagytok együtt lehet az a baj mert hiába mondják azt hogy fiúk csak sexxelni akarnak nekik is ekll egy kis idő mire beindulnak stb...kezdeményezz te simogasd tapizzd de semmi más voidd bele Te a dolgokba!ha úgy van fogd meg neki a "kukiját" és kényeztesd akár szájjal is!Majd megjön a kedve hidd el!=)Sok sikert;)
2008. aug. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt? Szerintem inkább legyél türelmes, hameg nagyon nem írsz magaddal, hát érj magadhoz!

Ha mnem bírod tovább esetleg pettingelhetnétek. De talán tényleg időt kéne hagynod a srácnak. Esetleg lehet hogy ő is látja hogy még csak 15 vagy és ez zavarja. Lehet arra vár hogy kicsit nagyobb legyél. beszéljetek róla, tabuk nélkül, az segít. (15 évesen én sem tudtam hogy fogom kibírni hogy nincs szex, és lám elfoglaltam magam, most 19 vagyok, 11 hónapja együtt a párommal és még nem csináltuk de már tervezzük. Kívánjuk is egymást de nem kapkodunk, előbb petting.)

2008. aug. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:)

1 honapja vagyunk egyutt, en mar nem vagyok szuz, o azt mondja, hogy o igen, de nekem ez fura, mert mar volt komolyabb kapcsolata is.. Szoval az nem hinnem, hogy indok, hogy azt akarja, hogy varjak meg ezzel:S Nekem a szex beletartozik egy kapcsolatba, es zavar, hogy vele nem..

2008. aug. 21. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!