Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális érzés? Megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális érzés? Megcsalt a barátnőm.

Figyelt kérdés

Tényleg megadok neki mindent amit csak lehet, próbálom a legjobb kapcsolatot kialakítani.

Ám találkozott az exével, és pettingeltek, de nem tudja miért, állítása szerint. De nagyon megbánta és ezzel akarta lezárni, illetve hogy nagyon szeret és nem akar elveszteni.

Most rendesen egy nőre sem tudok ránézni.

Eddig mikor megláttam egyet, egyből néztem a fenekét, meg dejólennemegdugni, most meg nem bírok ránézni egy nőre se... viszont kibbaszottul szeretem... nem tudom mitévő legyek


2015. jan. 22. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy és csak őt akarod
2015. jan. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Meg is érdemelted, megcsalt....

Nézzed másnak a csjaát te shzarfarku....

Összekurt exével. Gondolkozz már bashzod.

2015. jan. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hülyék még nem voltam vele mikor megnéztem mást.

Azóta fészen se beszélek egy csajjal se, csak haverokkal, nem nézek más csajt, tényleg nagyon szeretem és nem akarom elveszteni.

2015. jan. 22. 01:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Elment tőlük a kedved, van ilyen..
2015. jan. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bollocks ***** válasza:
B***aszd ki a p***icsába, aki r***ibanc, az r***ibanc is marad, ne vesztegess el több időt mellette. Pár hónap, és túl leszel rajta.
2015. jan. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi srácok.

Nektek volt már hasonló élményetek?

Mennyi idő múltán tettétek túl magatokat rajta?

Milyen érzés volt látni az exed egy másik sráccal?

Milyen érzések voltak bennetek?

2015. jan. 22. 02:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg nem csaltak ugyan, de nekem is volt olyan korszakom amikor undorodtam minden nőtől..


4 éves kapcsolat után békében váltunk el, egész jól viseltem a dolgot, pár hónap múlva meg megtudtam hogy a lány és az egyik legjobb barátom a szakításunk után pár nappal összejöttek, előlem meg eltitkolták. Eléggé kiakasztott a dolog, utána hónapokig rá sem bírtam nézni senkire..

2015. jan. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor hasonló érzések vannak benned is.

Csak tudod nálam az a gond hogy eszméletlenül szeretem a barátnőm. Nem vagyok valami híres a körökben, 19 évesen most lett meg az első barátnőm, akit tényleg megbecsülök, nem használom ki, nem nézem hülyének, megcsinálom neki amit kér tőlem.

És most ez így .. nagyon szar

Nem tudom mi tévő legyek, kapjon-e egy második esélyt, vagy hagyjuk egymást a fenébe?...

2015. jan. 22. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!