Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a kettős érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a kettős érzés, miért sajnálom ez a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van, hogy az emberek kicsit ferdítenek, de tényleg így volt. A lány önző volt, makacs, csak az a jó amit és ahogy ő akarja... Hisztis, és sértődékeny... Most is kérdeztem tőle facebookon, hogy vagy, voltál azon az orvosi vizsgálaton?

Semmi reakció, majd mikor faggatom nagy nehezen annyit ír, nincs kedvem beszélgetni, mert csak, na szia...

Aztán utána még neki áll feljebb és nem akar találkozni, hogy én miért nem értem meg ha napokig egy szót se akar írni... még annyit se, volt-e orvosnál...

Mikor az két szó... De nem csak neten, személyesen is leszart nagyon-nagyon hosszú ideje nem is találkoztunk...

Nemtörődöm, leszarta mi volt velem, ő meg annyit mond, vele ne foglalkozzak, ne érdekeljen mi van vele, aggódni és sajnálni meg főleg nem kell...

Szóval van egyfajta bunkó stílusa, amire annyit mond vagy így fogadom el vagy viszlát... Hát viszlát, csak mégis nehéz...


2015. jan. 17. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Én akkor szoktam ilyet csinálni, ha nincs kedvem emberekhez. Én ez őszinteségnek hívom: nem lennék képes normális beszélgetés folytatni vele így őt és magamat is megkímélem. Aztán van, hogy hetekig nem írok. Ez nem önzés, vagy leszarom a másikat, csupán jó egyedül, hogy nem zavarnak, hogy nem kell állandó jelleggel foglalkozni valakivel.
2015. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Én is szoktam hasonló lenni. Nekem szerencsére egy nagyon türelmes és az érzéseiben nagyon a helyén lévő férfi a párom aki néha elfogad, néha helyretesz.. és szép lassan, de változtatott rajtam az idők során. Ha fenn akarod vele tartani a kapcsolatot tudd, hogy mindig nagyon nehéz lesz a helyzeted. Roppantul észnél kell lenned. Fogd fel egy nagy kalandként ami hozzásegít a magad és a mások megismeréséhez.

Valószínűleg introvertált, magába forduló típus és tényleg nem akar látni most. Van, aki egyedül szereti feldolgozni a gondjait. Küldj Neki matricákat, fejezd ki, hogy mellette vagy, megvárod, nem erőlteted és nevettesd meg és adj Neki időt. Légy erős és ne hagyd, hogy mindenben ő irányítson. Ha Vele tudsz bánni bárkivel tudsz bánni. Ezek tanulható dolgok, tehát ha szereted ne add fel.

Hmm.. hát sok sikert :)

2015. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már hasonló...

Volt, hogy pár napra elvonultam, mert annyi mértékű idegesség halmozódott fel bennem, hogy attól féltem, hogy azt bántom meg akit nem kéne... Így inkább addig nem beszéltem a barátaimmal se, megvártam amíg lenyugszom. De utána jobb volt.


Nem lehet a lánynál is ez van? Várj pár napot. Bár nem tudom eddig mennyit vártál.

2015. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na jó, igazából ennek már egy ideje vége szerintem, csak adni akartunk magunknak még egy esélyt. Hónapok óta látni se akart, de azt mondja szeret... de ez nem így működik mindennek már bőven több mint negyed éve, lassan 4 hónapja... Igazából így ő már rég nem is a barátnőm, csak egy emlék, akit nem tudok feledni, és eddig neten tartottuk a kapcsolatot de immáron ennek is pontot kell tenni a végére
2015. jan. 17. 11:41
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
egy kapcsolatban ez nem indok hogy egyedüllétre van szüksége! egy minimális törődés akkor is szükséges a párod fele! ez teljes mértékben önzőség amit a lány csinál, csak az a fontos hogy neki jó legyen és egy kis erőfeszítést sem hajlandó tenni a másikért! szánalmas ez a viselkedés! útálom az összes ilyen nőt! aztán szakítás után meg úgy állítja be hogy a másik volt a hibás mert nem értette meg. én az ilyen lányt helyretenném, leoltanám, aztán ha hisztizik, akkor én is azt mondanám neki hogy vagy elfogad így, vagy mehet ahova akar. kedves kérdező, állj a sarkadra és tegyél magadért! ennyi önbecsülésed lehetne hogy egy ilyen lánynál többet érdemelsz. ne sajnáld a kapcsolatot mert csak szenvedsz így.
2015. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Ja ha már hónapok óta ez megy, akkor hagyjad... Azt hittem pár napja...


Ha hónapok óta azt csinálja, akkor ott már jobb ha hagyod... Nem éri meg azzal a lánnyal foglalkozni.

2015. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Történethez hozzá tartozik, úgy volt most találkozunk, adok neki egy esélyt, hogy 3,5hónapig látni nem akart... De a héten megint újrakezdte az egészet, kb a hozzáállása, 3,5hónapig kerültelek igen, és mi a fa*z van, hétvégén úgy is együtt leszünk, majd akkor beszélünk, na szevasz... Jó nem tetszik? Akkor nem megyek hétvégén se megbeszéltük...

Igazából tényleg jobb nélküle, csak nehéz örökre elengedni ilyen idiótát is...

2015. jan. 17. 11:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem én is, hogy pár napos a sztori. Igy viszont hagyd a fenébe. Lépj tovább, viszont gondolkodj el róla miért egy ilyen lányt választottál, mi az ami Benned nincs rendben. Azért nehéz, mert nem tudtad megoldani, mert Te ragaszkodtál és hittél ezért nem tudtál igazán domináns lenni..
2015. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Wow, skacok! Köszi a lepontozást! Puszi a pocitokra!
2015. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell lepontozni az embert.


Normális válaszokat adtunk...

2015. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!