Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most leszünk együtt 4 éve a párommal és ennyi idő alatt már elég sok ajándékötletet ellőttem...


Viszont szeretnék valami igazán személyeset, amit én magam készítek Neki. Ezért arra gondoltam, hogy vennék egy üres emlékkönyvet. Előhívatnám a 4 év alatt készült legjobb közös képeinket és beleragasztgatom őket az emlékkönyvbe, idézetekkel, közös történetekkel és a legemlékezetesebb élményeinkkel tarkítva, amiket együtt átéltünk. Természetesen ezeket mind kézzel írnám majd.


Emellett sütnék neki valami finomat (vagy egy tortát, vagy a kedvenc süteményét), és ezt kapná tőlem a 4. évfordulónkra.


Szerintetek ez jó ötlet?

Férfiak, ti mit szólnátok egy ilyen ajándéknak? Örülnétek neki?


24/L



2015. jan. 22. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
én meg csak ülök itt, és rájöttem, hogy soha senki nem lesz ilyen kedves velem :(
2015. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, szerintem sokkal szívmelengetőbb, mintha veszel neki mondjuk egy PS4-et. Bár a PS4 megmarad egy esetleges szakítás után is... Komplikált. :/
2015. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Remek,remek,remek! Jobb szó nincs is rá!

Rengeteg ajándék ötletem van nekem is(képes párna,közös szíves bögre,gyertyás-habos fürdő,wellnes,lakat és még sorolhatnám)de jó,hogy még van időm ellőni őket..

Mondjuk éves évfordulóra valami ilyesmi tökéletes lesz nekünk is! Köszi a tippet! :)

Ha nem is lőtted volna el a többi ötleted akkor se tudnál mást adni ami ilyen közeli,ez nagyon szép ajándék lesz,ügyesen! :)

L

2015. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Csak előtte nagyjából tervezd meg az emlékkönyvet.
2015. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább lánynak való ajándék. Egy férfi nem nagyon tud mit kezdeni ilyennel, engem pl nem hatna meg. Inkább egy jó órát vegyél neki.
2015. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát, lehet, hogy egy kicsit tényleg szentimentális ilyesmit készíteni egy férfinak... De órája van már, azt még egyszer valamelyik névnapjára vettem neki és ezúttal kifejezetten olyasmit szerettem volna adni Neki, amit én magam készítek el a két kezemmel. :)


Az eddigi válaszokat nagyon köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz is. :)

2015. jan. 22. 09:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez attól függ, hogy milyen a barátod. Én volt pasimnak minden évfordulóra hasonló (értsd: saját készítésű) ajándékot adtam, és mindig nagyon örült neki. De az is igaz, hogy ő nagyon romantikus típus, szóval biztos voltam benne, hogy tetszik majd neki. :)
2015. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, te ismered a barátodat annyira, hogy tudd, örülne-e ilyesmi ajándéknak. Az egyik párkapcsolatomban én az első évfordulónkra állítottam össze egy fényképalbumot mindenféle kísérőszöveggel, az együtt töltött évről. Tudtam, hogy örülni fog neki, mert előtte pont arról panaszkodott, milyen kár, hogy nincs kézzelfogható, előhívott fotója rólunk, és kéne csináltatnia... nagyon örült :)
2015. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Manócska1 ***** válasza:
szerintem is jó ötlet,de te ismered,jobban tudod hogy örülne-e neki
2015. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ő tipikusan olyan, akit apróságokkal lehet levenni a lábáról. :) A szándékot sokkal jobban értékeli, mint magát az ajándékot, ezért is gondoltam, hogy ennek komolyan örülne, hiszen látná, mennyit dolgoztam vele.

Habár nem kifejezetten az a romantikus típus, de egyáltalán nincs ellenére a romantika. Szerintem jó választás lesz ez a kis könyvecske. :)


Köszönöm szépen, hogy megerősítettetek benne!

2015. jan. 23. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!