Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha ilyen a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ilyen a barátom?

Figyelt kérdés
Hatalmas versenyszelem van benne és folyton lekell köröznie mindenben, ha veszekszünk addig huzza az egészet mig megnem unom és neki adok igazat, folyton kijavít, ez már olyan szinten idegesit hogy türelmemtlen lettem vele szembe és ő is észre vette. Rá kérdezett elmondtam neki egészet de nem változik ugyan azt csinálja.... ti mit csinálnátok? valami tanács ... elhagyni nem akarom mert nagyon szeretem :(

2015. jan. 22. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Megszoksz, vagy megszöksz.
2015. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a g*cibe.
2015. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha valamit rosszul tudok és ha nem vagyunk egyedül (társaságba) folyton kijavit ebbe is és kb ugy kezel mint egy 5 éves kislányt amugy 20 évesek vagyunk
2015. jan. 22. 09:22
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem vállalnám a nevelésedet és a taníttatásodat a helyében, az a szüleid dolga lett volna. már a helyes sírásodtól is herótot kapok!
2015. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy az anyja akarsz lenni, vagy a barátnője.
2015. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
helyes sírásod XD te tudod..
2015. jan. 22. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
tehát kamuzol. ha olyan ostoba lennél, mint ahogy azt beadod, észre sem veszed. bár a nyilvánvaló szándékosság figyelmen kívül hagyása mégis kételkedésre ad okot.
2015. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom rajtad kompenzál. Ez azoknál szokott előfordulni, akik munkahelyen/suliban/baráti társaságban/sport csapatban a közösségi hierarchia alján vannak, az teszi őket helyre lelkileg, hogy otthon okoskodnak.
2015. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nyugalom szabó

lesznek változások....

2015. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!