Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 12 éves vagyok, februárban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok, februárban leszek 13. A barátom 15 lesz májusban. >Viszonyítási alapként< Fiatal lennék a szerelemhez? Többi lent!

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja vagyok együtt vele, nagyon szeretem... Anyunak csak 1 hónap után mondtam el. Nem borult ki, örült a boldogságomnak. Elcsattant már jó pár csók köztünk, nem tagadom. Természetesen semmi szexualitás nem fordult még elő. Nem is fog a közeljövőben. Viszont Ő most 8.-os, idén ballag... Én alatta vagyok egy évvel. Kicsit félek is, hogy a gimnáziumban történne Vele valami... Nekem Ő az 1., Neki meg Én... Szerintetek képes lenne megcsalni? Éretlen vagyok egy kapcsolathoz?

2015. jan. 21. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
2 ev kulonbseg nem nagy es ha igazi a szerelem akkor kitart melletted :)
2015. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nagyon aranyos! Nem vagy fiatal egy ilyen jellegű szerelemhez, sőt, ez természetes. Találkozzatok/beszéljetek sokat akkor is, ha majd elballag, akkor nem lesz semmi baj :) Persze ezek a szerelmek általában nem életre szólóak, és nem szabad nagyon beleélned magad, nehogy összetörj, ha vége lesz (mint én, aki kicsit túlértékeltem az első szerelmet, aztán jól pofára estem). Sok szép pillanatot!
2015. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatal korban egyik szerelem jön, másik megy! De Te persze belülről tragédiának élheted meg! Hidd el ha ennek vége, (nem kívánom) jön más!
2015. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

addig meg van 8 honap!


meg... figyelj, ha szeret nem csal meg... ha megcsal nem szeret, annyi... nem erdemes ilyenen aggodni... egyreszt mert marhasok ido van meg addig, masreszt meg mindenkinek jogaban all megcsalni barkit... a Te dolgod, hogy szeresd ot, es akkor eszebe sem jut eszrevenni mast


masreszrol azert tudd Te is, hogy nagy valoszinuseggel nem fog orokke tartani a kapcsolat!

2015. jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolathoz nem vagy éretlen. Ha éretlen lennél nem is lenne pasid. Ez ilyen egyszerű.

Hogy megcsalna e? Csak azért mert másik suliba jár, még nem kell megcsaljon. :) Tehát azért mert nap közben nem találkoztok, mint most, az nem jelenti azt, hogy ebből baj lesz. Ott vannak a délutánok, a hétvégék, stb.

Szerintem ne aggódj ezen. Örülj, hogy van neked és legyetek boldogok.

2015. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!