Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy ne? Nem akarok csalódni.

Figyelt kérdés

Nemrégiben egyre többet kezdtem lógni a barátom nővérével, mert úgy alakult, hogy egy munkahelyre vettek fel minket. Mesélt nekem durva sztorikat a tesójáról...olyanokat, amikből azt kell hinnem, hogy nem bízhatok benne. Azt tudom, hogy szeret, de Félek, és ez felemészt.


20L 19F



2015. jan. 22. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miket mesélt? azért azt se árt tudni..
2015. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha vagy olyan h..e és befolyásolható, hogy inkább a tesónak hiszel, aki lehet, hogy rossz szándékkal mondja ezeket, bár ki tudja, ahelyett, hogy a csajt kizárnád a kapcsolatodból, hisz neki tulajdonképpen semmi köze a ti magánéletetekhez, akkor emészd csak magad nyugodtan.

De jobb lenne, ha inkább leülnél a barátoddal és megkérdeznéd tőle ezeket a dolgokat, hogy mennyi belőle az igaz.

2015. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Állitólag volt olyan is, hogy kocsmában két csaj beszélgette, hogy te, ez nem XY a Badooról? Még most is fent van azon az oldalon. Tehát elég sok csajjal ismerkedett, és ismerkedik szerintem most is. Meg állitólag nagyon sok csajt felszedett csak szexre, megvárta míg szerelmesek lesznek bele és dobta őket sorra.
2015. jan. 22. 16:39
 4/14 anonim ***** válasza:
A kétségek eloszlatására állj a pasi elé, nyisd ki a szád és állítsd kész tények elé. Kérdezz rá nyugodtan és figyelj a testbeszédére mivel az sokszor többet mondd a szavaknál.
2015. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen szr nővére lehet
2015. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amikor ilyesmi témát felhozok, általában támad. Hogy én ne kérdezzem ilyeneket, satöbbi. Tuti van takargatnivalója. Le van kódolva a telefonja meg minden.
2015. jan. 22. 16:49
 7/14 anonim ***** válasza:

vagy a csaj csak gizdulni akart neki milyen "menő" csajozó bátyja van. Francot foglalkozol ezzel, tényleg kérdezd meg a barátod azt ennyi.


"te amúgy fenn vagy valami társkereső oldalon?" pl

2015. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
József Attila azt mondja, hogy "akit anya szült az mind csalódik végül". Szóval, ha ez igaz, nem kell attól annyira félni. Ami nem öl meg attól úgyis erősebb leszel, legalábbis nálam így van, tehát ne az motiváljon egy döntésben, hogy csalódni fogsz-e vagy sem.
2015. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok bármiről nyíltan és higgadtan beszélni, akkor a kapcsolatnak sincs túl sok értelme szerintem.

Ha már támad és nem nyugodtan közli veled, hogy erről a témáról nem akar beszélni, akkor lehet, hogy mégis van valami, amit nem akar elmondani.


A te döntésed, hogy mit csinálsz ezek után.

2015. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fenn van, több barátnőm is szólt, hogy online volt meg ilyenek. Azért kiváncsi vagyok, mi van mégis. Utálom, hogy egy csomó csaj ismeri. + mostanában úgy érzem, nem éltem ki magam...nem buliztam eleget, meg ilyenek.
2015. jan. 22. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!