Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó vagy rossz a nőtől?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó vagy rossz a nőtől? Hogyan érthette ezt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedek egy csajjal. Még nem a barátnőm, de össze fogunk jönni nagy valószinűséggel. Megkérdeztem tőle pár napja hogy mégis mi fogott meg bennem hogy igy állunk, s ő azt válaszolta, hogy fogalma sincs hogy mi miatt vonzódik igy hozzám, egyszerűen csak. Nem tudja elmondani. Ez jó vagy rossZ? :D


az baj ha nem tudja megfogalmazni, nem? ne gyertek azzal h ez szerelem :D mert ez szokott jönni


2015. jan. 22. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni. Ez tipikusan az az este, hogy érthette jó és rossz értelemben is.
2015. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, szeresd :)
2015. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem feltétlenül kell megfogalmazni. Olyan, mint amikor együtt vagy valakivel, és megkérdezi, hogy miért szereted.
2015. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem az a baj hogy nem tudja megfogalmazni hanem az hogy semmi ön bizalmad egyszer ha vonzódik akkor miért vagy még most is be szarva írásodat elemezve mondom ezt a szót mivel azt mondod nagy valószínűséggel ez egy rossz szó a jó szó hogy a tied a csaj
2015. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha engem valaki megfog, akkor meg tudom fogalmazni, hogy miért...

De volt olyan régen, hogy egyszerűen csak az vonzott valakiben, ahogy velem bánt, hogy éreztem, hogy érdeklem. Viszont ebben az esetben nem maga a személy számított és hamar rá is untam.

2015. jan. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a négyes válaszoló tökéletesen ráérzett arra, ami én most érzek. én szeretem őt és ő is engem, viszont ez egy picit elbizonytalanitott. ennyi az egész.
2015. jan. 26. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!