Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják azt hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt hogy csak mert jó vagyok a nőknél, rossz ember is vagyok? Miért utálnak sokan?

Figyelt kérdés

Nagyon sok felől kapok a valóságban és az interneten is egy csomó rosszindulatot, mert jó vagyok a nőknél. Magabiztos vagyok, kezdeményező, önbizalommal teli, a nők számára vonzó stílusú, viselkedésű. Ha nőre vágyom, akkor relatíve hamar tudok magamnak szerezni akár alkalmit, akár tartós kapcsolatra kívül-belül megfelelő lányt.


Azt látom sok ember emiatt utálkozik. Ilyeneket találnak ki, akik sokszor nem is ismernek:

-biztos mindig csak megdugom a nőket

-biztos a sok nővel kompenzálok valami mást

-biztos gazdag vagyok vagy szuper jóképű, azért vagyok jó (egyik sem igaz)


Eddig ezeket jól tűrtem, mert a hozzám legközelebb álló emberek olyanok voltak, akik nem csináltak ilyeneket, de most az egyik nagyon jó barátom fakadt ki ezen. És már végképp nem értem miért ilyenek az emberek. (Persze sok ember nem ilyen, de annyi mégis, hogy feltegyem ezt a kérdést.)


2015. jan. 19. 12:58
 1/9 Mokyu! ***** válasza:
100%
Irigység tipikus emberi ösztön komolyan ennyire hülye vagy hogy nem veszed észre?
2015. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem csak azért tetted fel ezt a kérdést, mert közléskényszered van.
2015. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hú de jó pasi lehetsz, hogy össze ne szarjuk magunkat nyomban! nyugi, aki itt kérdést tesz fel, azt az embert nem tartom méltónak az irigylésre.
2015. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Irigyek.
2015. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

én pl lesz*-arom magasról mit teszel meg mit nem,de komolyan,olyan szinten hogy nem értem a kérdésed minek van.


nagyzolás az egész,amit írtál,én azt is lesz**arom ha rám irigyek érdekes,még jól is esik ha utálnak valamiért :D nem tudom neked mi bajod.

2015. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat!


3: Nem is kell irigykedni. Miért kéne? Ki mondta hogy kell?


5: Nem szeretem ha utálnak, ráadásul úgy hogy semmi rosszat nem csináltam. Ráadásul az egyik legjobb barátom is ilyeneket csinál, így viselkedik már.

Ha leszarod a kérdést, akkor ne válaszolj, hiszen nem kötelező. Azért tettem fel, mert nem értem mi baja az embereknek.


1-2-4:

Oké, ezt el tudom fogadni. Csak nem értem miért irigykednek akkor, ahelyett hogy saját magukat fejlesztenék vagy a csajozási képességeiket javítanák. Sokan csak irigykedni tudnak ahelyett hogy megdolgoznának a saját maguk sikeréért?

2015. jan. 19. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lustaságról hallottál már? :D


Az önfejlesztés nehéz, ráadásul tükörbe kéne nézni (no nem a fürdőszobaira gondolok).


Az irigység egyszerűbb. Azt gondolni, hogy olyan vagyok amilyen és nem is akarok változni, majd változzon az egész világ de én nem .. ez is egyszerűbb.


Az igazán jó barátnak meg el tudod magyarázni egyszer, nem a kifakadásakor, hogy ezt lehet tanulni és szívesen elmondasz egy-két dolgot, ha ő is akarja és akkor együtt tudtok csajozni.

Ő pl. lehet, hogy fél, hogy egyedül marad, hogy mindenki becsajozik csak ő nem és aztán a szokásos párok mennek ide-oda, a szinglit meg otthon hagyják és lemorzsolódik még a haveroktól is típusú sztori következik be.

2015. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7:

Köszi a választ.


Lehet az lesz, hogy azokon a barátaimon, akiken látszik hogy nem túl sikeresek, de szeretnének azok lenni, egyszerűen mondom nekik hogyha igénylik akkor tanítok pár dolgot a csajozásról vagy segítek nekik a témában, amiben csak akarják hogy segítsek.

2015. jan. 19. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:

7. vagyok... hmmm. hátizé.. azért arra vigyázz, hogy ne tűnj nagyképűnek vagy okoskodónak, mert akkor visszájára sülhet el.

Vagy az jöjjön ki belőle, hogy ez amolyan csapatépítős-pasis jópofa dolog, vagy hogy szeretnéd ha együtt töltenétek az időt.. érezzék, hogy nem egy kegy, hanem neked is szükséged van rájuk.

2015. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!