Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom depresszió miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom depresszió miatt napok óta nem keres?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit tehetnék, a kapcsolat nagyon friss, betegség miatt van depressziója és nem engedi, hogy így lássam, vagy bármit is segítsek. Írni sincs kedve...nem tudom, mi lesz ebből, vagy mit csinálhatnék.

Így teljesen egyedül nehezebben fog kimászni belőle, mintha legalább ott lehetnék mellette, de nem engedi. Így meg ki fogunk szeretni egymásból, mert nagyon új az egész :(


2015. jan. 23. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Akarate ellenére legyél vele, neki is jobb lesz.
2015. jan. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem engedi, sajnos ez nem opció
2015. jan. 23. 01:55
 3/9 opened paradise ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Mondd meg neki,hogy nem csak akkor kell szeretni egymást,mikor boldogság van.

2015. jan. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Odamész. Csak beenged...

Én is ezt tettem.

1#

2015. jan. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Segits neki
2015. jan. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos egy depressziossal hosszu tavon nagyon nehez egyutt lenni akar elni is es igen jol latod, elofordulhat az is, hogy sajnos kiszerethettek egymasbol.


Sajnalom a fiut oszinten, de elobb utobb a kapcsolat rovasara is fordulhat a betegsege.


Nem is kezdenek depressziosan kapcsolatot senkivel sem, amig nem jonnek rendbe.

Tudom mit beszelek.


Az esetleges ongyilkossaggal valo fenyetozeses erzelem zsarolast meg nem szabad hagyni (ha elfajulna idaig, de ne fajuljon).


Tudom ezzel lehet nem segitettem sokat, de en nem terveznek hosszura igy vele.


Visoznt ami segithet talan, olvasd el a google-ban, hogy milyen tunetei vannak a depresszionak, hogy lehet segiteni egy depresszioson mi mondjunk, mit ne egy depressziosnak, stb. Sok hasznos tanancs van ra, ami hatha segit.


Itt van egy jo kis oldal, de emellett meg tobbre is ratalhatsz neten.


[link]


Sok sikert! Ne legyel szomoru.


Ez a baratodnak is nagyon nehez lehet, de elobb rendbe kell jonnie, kigyogyulnia belole akar pszichologus, pszichiater segitsegevel, mert a kezeletlen depresszio komoly kovetkezmenyekkel is jarhat es igy nem tud boldog, kiegyensulyozott eletet elni sem veled sem massal.

Gondolom neked meg nem erre lenne szukseged, hanem arra, hogy lasd ot, segitsetek, szeressetek egymast, stb. ami egy KIEGYENSULYOZOTT KAPCSOLATHOZ HOZZATARTOZIK, de igy csak szenvedes lehet.


Sajnalom ot, lehet nem tehet a betegsegerol vagy valami elohozta belole, de igy felelotlenseg volt a reszerol kapcsolatba belemennie.


Ez a kapcsolat ahogy irtad nagyon friss, szoval meg jobb, hogy az elejen kiderult ez a dolog (mar most nehez neked/nektek) de jobb most, mint kesobb, hogy kiderult es ha most ilyen milyen lesz kesobb a dolog.


Ne ertsd felre nem azt mondom, hogy hagyd magara, ne szeresd, ne segits rajta, stb. neki sem lehet konnyu, de a depresszio nem jatek, kesobb rosszabb is lehet a helyzetetek, de nem ismetlem magam.


Remelem rendbe fog jonni.


A te dontesed, hogy vele maradsz vagy sem, donts ahogy neked jo es a dontesnel NE a baratodat nezd hanem magadat, hogy vele maradsz igy, kitartasz akarmennyi ideig is tartson, hogy rendbe jojjon, vagy igaz fajo szivvel de elhagyod es uj eletet kezdesz massal.


Minden jot!

2015. jan. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mondd meg neki,hogy nem csak akkor kell szeretni egymást,mikor boldogság van."


Nem vedeni szeretnem a fiut, de aki meg nem volt igazan depresszios, az nem tudhatja valojaban milyen komoly es rossz betegseg.


1-es es 3-mas valaszolo, mivel depressziorol van szo, az akarata ellenere valo segitseg, ott maradas nem megoldas sajnos.


Egy depresszios orul, hogy ha sokszor bekenhagyjak.

Ha minel jobban "zaklatjak" akkor jobban befog fordulni.

2015. jan. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.
2015. jan. 23. 02:58
 9/9 anonim ***** válasza:
:)
2015. jan. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!