Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A depresszió okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lenne egy hatalmas problémám . sajnos depressziós vagyok és van egy barátnőm. Muelőtt ismertem volna az előtt is depressziós voltam. De olyan gondom van ,hogy nem érzek sokszor semmit iránta. Ezt okozhatja depresszió? Vagy egy jellemző tünet? Ha nem is érzem de az agyam azt súgja vele kell maradnom. És vele is akarok ha lehet örökre. Az első egy hónapban tuti éreztem iránta szerelmet. Ezt vissza lehet hozni? Nem fogom feladni ,mert nem az a fajta vagyok . küzdeni fogok érte mégha senki iránt nem érzek semmit sem és full üres vagyok. Szegénykémnek súlyosbodni fog a gerinc panasza és egynap felkelni sem tud majd. Kötelességemnek érzem ,hogy vele maradjak. Hozzáteszem ha fent vagyok náluk akkor jobban érzem magam mint mikor itthon vagyok vagy bárhol máshol. Mindent megad nekem , gondoskodik rólam , szeret, megbecsül , mindent elmondunk egymásnak . a depresszió miatt nem tudok érezni? Mert szerintem nem véletlen zaklat fel ennyire ,hogy nem tudok érezni iránta. Kérlek titeket nyugtassatok meg ,hogy nincs semmi baj és csak a depresszió kínjait élem nap mint nap. A családja is rettentően szeret és elfogad. Ilyen csajt soha nem találnék. Harcolni fogok érte . ha azt mondjátok ,hogy a depresszió miatt van holnap már jelentkezek is be pszichológushoz.


2015. jan. 10. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Racionálisan belegondolva is amiatt lehet.

Azért szokott néha nagyon ingázó hangulatod lenni, például egy ideig nagyon jól érzed magad vele majd hirtelen megint nem?

2015. jan. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én álltalában a nőktől esem depresszióba.

Egyszer besokalok, és csak a szenvedélyeimnek fogok élni.

Leszarom a világot!

De sajnos ez az idő még nem jött el.

Tudod kicsit olyan ez mintha szabadságvesztésre ítéltek volna...

2015. jan. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaajj,ne lelkizz már ennyire-.-
2015. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most melóban is így voltam. Egyszer fent egyszer lent.

Ha meg gyógyulnék a depresszióból akkor éreznék újra?

2015. jan. 10. 08:10
 5/8 anonim ***** válasza:
mi váltotta ki a depressziót?
2015. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Harcolni fogok érte"

Ha tényleg ekkora az elszántság akkor ajánlanék egy könyvet:

Elnyújtott szexuális orgazmus: ESZO


ncore-on fent van és elvileg depresszió ellen is hat főleg ha belegondolsz hogy 30-40 perces orgazmust ígér ha végig csinálod a kegel edzést és pontosan követed a gyakorlatokat.


Egyébként általánossában a mozgás is segít túlleni az ilyeneken, mint pl a futás:

[link]

8 hetes edzésterv aminek a végére 30 percet nagyléptekben futsz.

2015. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Senki sem potolhatatlan, a baratnod sem. Ezzel nem azt mondom, hogy ne szeresd.


Egyebkent a lertiak alapjan lehet a depresszio jele is, ezt senki nem tudja neked megmondani biztosra, csak ha orvos vizsgalt es diagnosztizalta a dolgot.


Amugy en nem kezdenek kapcsolatot senkivel addig, amig nem jonnek helyre. Mert igy akarhany kapcsolata is lehet az embernek, ez a dolog visszatartja dolgoktol amig nem sikerul helyrejonnie.


Te dolgod hogy dontesz, mit csinalsz, de orvoshoz elmennek a helyedben a bitonsag kedveert.


Sok sikert!

2015. jan. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eloszor ne a baratnod miatt aggodj, hanem magad miatt. Te legyel rendbe, onnantol maskepp fogsz gondolkodni.


De azt irtad, hogy elotte is depresszios voltal, szoval igen okozhatja az is.

2015. jan. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!