Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Vajon csak fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Vajon csak fel elkotelezodni, vagy mas van a dolog mogott?

Figyelt kérdés

2 honapja megismertem egy 19 eves sracot. Egyre tobbet beszelgettunk, egyre jobban osszemelegedtunk. Kozben szoba kerult, hogy neki meg soha nem volt baratnoje, csak szexkapcsolatai, mert ugy gondolja, nem alkalmas egy parkapcsolatra. Azt is elmondta egyszer, hogy utalja magat es eleg kicsi az onbizalma, csak jol palastolja. Kivulrol tenyleg o a meno "alfahim", de aki egy kicsit jobban megismeri, az rajon, hogy egy erzekeny, empatikus, figyelmes srac, aki olyan tisztelettel banik a nokkel, ami egy 19 evestol nagyon ritka. Vegul bevallottam neki, hogy tetszik es szivesen randiznek vele, de o azt valaszolta, hogy szerinte ez nem jo otlet, o nem alkalmas parkapcsolatra, a vegen csak megutalnam. En ezt ugy vettem, hogy viragnyelven azt jelenti: nem vagy az esetem, bocsi. Ugyanakkor nagyon sok olyan jelet kuld, ami arra utal, hogy szivesen jarna velem, csak fel. Nagyon figyelmes, pl hozott nekem pizzat, sutott nekem rantottat, mindig szamithatok ra, meghallgat. Olyan dolgokrol beszel velem, amikrol senki massal (eleg maganak valo amugy, nem szivesen adja ki, hogy mi van a lelke melyen). Tobbszor mondta, hogy tetszem neki, bokol. Volt, hogy utaztunk a kocsi hatso ulesen es 20 percig csak oleltuk egymast. Hamarosan elutazik a barataival 3 napra, hivott, hogy menjek en is. En ugy vagyok vele, hogy kozben nem all meg az elet, randizgatok masokkal, amit o batorit is, ha kozben meggondolna magat es elhivna randira, akkor jo, ha nem, akkor keresek mast es vele baratok maradunk. Mit gondoltok?

22/L


2015. jan. 23. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ami nem öl meg, az mindig egy kicsit... derűsebbé tesz!
2015. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de mi koze a kerdesemhez? :)

Amugy egy dolgot kifelejtettem: ha ossze is jonnenk, 2 honap mulva tavkapcsolatban lennenk kenytelenek elni, csak 1-3 hetente tudnank talalkozni.

2015. jan. 23. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából semmi, csak szeretem Jokert. x) Szerintem nem hazudik, tényleg úgy gondolja, hogy megutálnád egy hosszabb távú kapcsolat alatt. Ugyan ilyen voltam én is 19 évesen (most már majdnem 1 hónapja 20 vagyok, azóta új ember lettem!). Nem attól fél, hogy megbántják, hanem attól, hogy ő bánt meg valakit. Nem hiszi el, hogy valaki tényleg szeretheti. Ezeknek az ellenkezőjéről győzd meg valahogy és akkor sima a pálya. :)
2015. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, en is ezt gondolom, nem hoszi el, hogy szeretheto. Emiatt nehezen alakit ki bensoseges kapcsolatokat, pl a csaladja kulfoldon el, de van, hogy hetekig, honapokig nem beszel veluk. A napjai nagy reszet a kutyaja es a szamitogepe tarsasagaban tolti. Sokszor mond olyat, hogy csinalt olyan dolgokat, amiket nagyon szegyell, senkinek nem bir beszelni roluk, de rossz embernek tartja magat miattuk.
2015. jan. 23. 09:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem turelmesnek lenni vele, adni neki teret, nem nyomulni es nem raakaszkodni, de kozben biztositani arrol, hogy elfogadom, barmit is csinalt elotte.
2015. jan. 23. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokkal többet nem is tudsz tenni, aztán idővel majd hátha megtörik. :) Csak tényleg kelleni fog a türelem.
2015. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvolt az elso csok. :)
2015. jan. 24. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!