Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy ezen kiakad a barátom?

Figyelt kérdés

Elutazott a barátom egy időre külföldre, így mostanában csak neten tudunk beszélni. Ez előtt minden szabadidőnket együtt töltöttük, nagyon ritkán volt időm régi barátokkal is találkozni egyedül. Aztán ma felhívott a gyerekkori legjobb barátom, akit 6 éves korom óta ismerek, hogy összefutunk e. Aztán át is mentem hozzá 1-2 órára, beszélgettünk egy kicsit aztán hazajöttem.

Aztán neten elkezdtünk utána beszélgetni a barátommal, akinek elmondtam, hogy találkoztam ezzel a régi ismerősömmel, és teljesen kiakadt, hogy tuti rámmozdult, csak nem mondom el neki, vagy amennyit ott voltam elég idő 1-2 körre simán... meg én mit szólnék ha egyedül menne át egy régi barátnőjéhez (már volt ilyen eset, és semmi rosszat nem mondtam, sem gondoltam, mert ugyan úgy ismertem azt a lányt, mint a barátom az én gyerekkori haveromat). Mert szerinte én is biztos cirkuszolnék. (nem tettem.. ) És, hogy ez neki milyen rosszul esik...


Ilyenkor mit tudok mondani? Ez normális dolog? 3 éva vagyunk együtt...

L21


2015. jan. 17. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd most rá, ha nem akarsz felesleges vitát és ha hazajön beszéljétek meg. Remélem ez segít :)
2015. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem rosszul esne, elvegre kettesbe voltal egy fiuval a lakasaban.
2015. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem, de azért kíváncsi lennék az ő verziójára is.
2015. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy javít e az esetben a helyzeten, ha tényleg szarul kell esnie, de a srác anyukája is otthon volt. Mellesleg az esti randijára készült, mert miután eljöttem, fél órával ment hozzá egy csaj..
2015. jan. 17. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy féltékeny típusú embernél ez normális. De nem kell elviselni, vagy mentegetőzni.

Az én párom is ilyen volt régen.

El kell neki szépen mondani, hogy vagy megbízik benned, vagy így járt.

Ne próbáld azzal csökkenteni a konfliktusok lehetőségét, hogy leépíted a barátod, vagy hazudsz a párodnak. Úgy is mindig lesz valaki, akire féltékeny lehet.

Első a bizalom. 3 év után meg pláne.

2015. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ez eleg bonyolult szituáció. Mindig az a féltékenyebb, akinek kevesebb az önbizalma. Úgy érezheti, hogy mivel ő távol van, nem elég jó neked, és fél az elvesztésedtől. Nézd el neki, nem akart ő rosszat. Inkább mondd el neki, hogy mennyire szereted, és másnak esélye sem lehetne. Viszont nekem sem tetszene a helyzet.
2015. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fél az elvesztésemtől? Épp ezekkel a cirkuszokkal fog elveszíteni egyszer. És hiába mondtam el neki, hogy szeretem, és senki más nem kell neme, és mennyire várom haza, még mindig a témán lovagol, lassan 2 órája, hogy én mekkora szemét vagyok, hogy ezt tettem..
2015. jan. 17. 17:45
 8/11 anonim ***** válasza:
A barátodnak nincs sok önbecsülése...
2015. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 vorarlberna ***** válasza:

Ilyet sose mondj olyannak aki külföldön dolgozik, sokkal rosszabbul viselik ezeket a dolgokat idekint mint odahaza. Majd ha otthon van mond neki, adigg meg amiről nem tud nem hisztizik. Most nyugtasd meg stb nem lesz több, azt ha itthon van menjetek el valahova 3 ban megismerni egymást.

Tudom különböznek az emberek, de ez 90% így van.

2015. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9. De hát mondta Kérdező, a külföldön dolgozó szerelme ismeri már a szóban fogó másik srácot!
2020. nov. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!