Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg a lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsinai kérdése:

Beteg a lány akibe szerelmes vagyok, szerintetek az gáz ha megleptem virággal, csokival és egy üzenettel amit az ajtajuk elé raktam le?

Figyelt kérdés

Az üzenet tartalma:


Hiányzik az, aki most ezt az üzenetet olvassa! :)


Jobbulást Cica! ^^


2015. jan. 23. 12:42
1 2
 1/13 aladar12 ***** válasza:
100%

ez szerintem ijesztő.

inkább úgy, hogy be is mész és úgy add oda neki a virágot stb-t. de ha nem tudja, hogy szerelmes vagy belé akkor ne.

2015. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Reménykedj, hogy ne az anyja találja meg.
2015. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a nevét irtad volna rá xd jajj :D
2015. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miközben olvasod, idáig hallom a dorombolásod te vadmacska! :D:D:D:D
2015. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
latogatsd meg
2015. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom te is beteg vagy.


Ha annyira tetszik, akkor legközelebb amikor találkozol vele, szólítsd meg, beszélgess vele egy kicsit, kérd el a számát, aztán hívd el randizni. Lehet hogy 100-200 éve jó volt ez a stílus, de most közvetlenséggel egymilliószor többet lehet elérni, mint azzal, amit most csinálsz.

2015. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 PearlDiver ***** válasza:
65%
Szerintem erőltetett és giccses... Fogalmazhattál volna elegánsabban is. Amúgy a gesztus szép, de legközelebb menj be és kívánj neki jobbulást személyesen...
2015. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Azt a macska dolgot lehagynám róla. Degradáló.
2015. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én jobban díjaznám, ha meglátogatna.

Bár mi már együtt élünk, ez idő alatt nem voltam beteg, Párom viszont igen, férfiakat jobban megviseli, de gondját viseltem, meg az otthonról kapott házi pálesz segített neki hamar rendbe jönnie.


#8 engem is így hív Párom, nekem semmi bajom vele.


Amúgy szép gesztus, de lehet akkor személyesen tedd, az sokkal jobb.

2015. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
49%
Szerintem nagyon édes dolog volt :) remelem tudja hogy Toled kapta :D bár az a cica dolog tényleg egy kicsit degradált
2015. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!