Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jogosan sertodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan sertodott meg a baratom?

Figyelt kérdés

Ez az eset meg mult hetvegen tortent, de csak most jutottam el odaig, hogy kiirjam. Szoval. 16 eves vagyok, a baratom 19, lassan 8 honapja vagyunk egyutt. Nekem o az elso baratom.

Es a hetvegen tortent, hogy ottaludtam egy baratomnal (aki evfolyamtarsam es mellesleg fiu), aminek megvolt az oka, egy eleg fontos sulis programon "dolgozunk" egyutt, es mas alkalom nem volt, hogy ezt megcsinaljuk, mivel messze lakunk 1mastol, mindegy nem ez a lenyeg. Elmondtam a baratomnak h ez lesz, nehogy mastol tudja meg, mar akkor is huzta a szajat, de nem szolt semmit.

Oke,aznap este a sracnal voltam, csinaltuk amit kellett, kozben filmeztunk, meg ilyenek, tehat nem tortent koztunk semmi, a baratom viszont, mint egy szenilis, orankent hivogatott, kvazi zaklatott, es amikor ezt negyedjere jatszotta el, akkor elegem lett es kikapcsoltam a telom. Masnap meg amikor vissza, volt 63(!) nem fogadott hivasom, persze mind a baratomtol.

Ra ket nappal talalkoztunk, halalosan kikelt magabol, hogy en ezt hogy kepzeltem, mi az hogy nem veszem fel a telom, azota besertodott ram es nem kommunikalunk. Kb. 4 napja.

Szerintetek ez jogos a reszerol? En tulzasnak erzem de erdekel kivulallok velemenye is. Koszi elore is.


2015. jan. 23. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Az rendben van ha 1x 2x felhív de azért ez túlzás :D Persze jogosan lehet féltékeny vagy jogosan gyanakodhat de ez túlzás. Ha 1 telefont sem vettél volna fel akkor igaza lenne viszont ez így nem jogos a részéről

18F

2015. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyerekek gyerekek
2015. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten megértem, mégiscsak egy másik pasinál aludtál!

Ugyanakkor lehet hogy picit túloz!

Próbálj meg kibékülni, és biztosítsd róla hogy nem lesz ilyen többet

2015. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked is igazad van, neki is igaza van. Nem valo még nektek a kapcsolat.
2015. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt jogos..Féltékeny típus vagyok én is,de azért ennyire nem..Ez már nekem is sok lenne...
2015. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
75%

Nem hívogattalak volna, de nem is találkoztam volna veled többet.


Más srácnál aludni? Egyáltalán nem normális. Ez volt a házifeladat mi?

2015. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem jogos, mi abszolút nem vagyunk féltékeny típusok

ilyen pasi nekem nem is kéne

van aki betegesen féltékeny, nem lehet vele mit kezdeni, n az ilyet azonnal hagyom is ott

nem tudja felnőtt emberként kezelni a helyzetet

2015. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha esetleg nem találkoztál volna bemutatlak: Kérdező örülj, mert most megismerhetted a Féltékenységet. Szokj hozzá, sokszor fogsz még vele találkozni, szelídebb vagy durvább változatban.
2015. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!