Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legjobb pillanatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb pillanatotok a kapcsolatotokban/randin?

Figyelt kérdés
Mostanában annyi szomorú kérdést olvasni...egy csomó ember szenved,becsapták őket,stb.(köztük sajnos engem is). Olyan történetekre lennék most kiváncsi, ami számotokra igazán pozitív elmenY volt a kapcsolatotokban,amire mindig emlékezni fogtok. felőlem lehet akar szexuális tartalmú, vagy bármilyen. A Lenyeg, hogy pozitív.(Bocsi a hibákért telefonrol vagyok:) )
2015. jan. 23. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A párommal volt egy nagy krízisünk, néhány hétre "szüneteltünk", hogy mindketten külön-külön gondolkozzunk azon, hogyan lehetne ezt a helyzetet megoldani, valóban meg akarjuk-e, van-e értelme stb. Mikor legközelebb találkoztunk, nem beszéltünk semmiről, annyira hiányoztunk egymásnak, hogy összeölelkeztünk az ágyban, elaludtunk, és reggel ugyanebben a szoros ölelésben ébredtünk. (Utána persze komoly beszélgetések következtek, végül sikerült mindent megoldanunk, ennek már két éve.) Az volt életem legszebb éjszakája, egész életemben nem éreztem magam annyira biztonságban, és annyira szeretve, mint akkor :)

Remélem ez kicsit feldob!

2015. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piriiiii ***** válasza:

Amíg tartott és élveztem, minden pillanat legjobb volt.

Amint már nem élveztem és nem éreztem jól magamat, rögvest szakítottam, tehát valóban minden pillanat legjobb.

Na jó, hogy konkrét legyek... aj, de nem tudok az lenni. :D Nincs külön semmi, mert tényleg minden jó volt. Jó észrevenni, hogy valakivel egy hullámhosszon vagyok, és, ha nincs mellettem, már hiányzik is.

2015. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egy kapcsolatomról lesz szó, ha nem baj:)

1.: Mikor leszálltam a vonatról, nem találtam, elkezdtem őrülten keresni. Elmentem a pályaudvarról, majd vissza, és ott ült. Odamentem hozzá, ő felállt, és átölelt, ahogy csak tudott. Sosem éreztem még olyat.

2.: Mikor először átjött (első randin feljött), kicsit izgultam, és gátlásaim voltak, hogy el ne rontsam. Bejöttünk a szobámba, elkezdett lepakolni, én pedig egyből mögé álltam, vállaira tettem a kezem, ő megfordult, és megcsókoltam, nem habozva:)

17/F

2015. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!