Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit tartanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tartanátok a legjobb lépésnek?

Figyelt kérdés
3 évig voltam egy lánnyal, igazi szerelem majd szeretet volt. 2 éve már, hogy szakítottunk, az én hibámból (elviselhetetlen voltam). Azóta én együtt voltam egy közeli barátnőjével, Ő nem jött össze senkivel. Én a mai napig őszintén, tiszta szívből szeretem. Mindig is Ő volt a szemeim előtt, még akkor is, amikor mással voltam. Legyek Vele őszinte? Nagyon sokat változtam azóta, de félek, hogy nem tudna megbízni bennem. Szeretném neki elmondani, hogy mit érzek. Megfogalmaztam egy hosszú és őszinte levelet, ezt vagy emailban tudom elküldeni, vagy postán. Esetleg fb-n ráírhatok, és elmondhatom, de ezt pláne nem tartom jó ötletnek. Legszívesebben személyesen mondanám el, de nem igazán van rá lehetőségem. Mit gondoltok, mivel teszem a legjobbat? 22/F
2015. jan. 18. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert nincs ra lehetoseg szemelyesen?

Egyebkent az igaz, hogy jobb szemelyesen megbeszelni a fontos dolgokat, de egy oszinte, jol kifejtett levelben jobban atjonnek az erzelmek, lehetoseged van mindent elmondani, anelkul, hogy izgulnal es elfelejtened, vagy hogy valami, valaki kozbeszolna.

Mindenkepp legyel oszinte, szerintem vallald a multbeli hibakat, emed ki a levelben is, hogy mennyire sajnalod, hogy mit miert es hogyan valtoztal azota. En a Te helyedben mindenkepp irnek egy jol atgondolt tartalmas levelet es elkuldenem akar facebookon. Es a level vegen en megemlitenem, hogy jo lenne szemelyesen is talalkozni es ott megjobban atbeszelni mindent.

Nokent nekem ez a megoldas szimpatikus lenne. : )


21/L

2015. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én annyira nem díjaznám a facebook-ot.

Akkor már inkább postán. Lehet ez olyan régimódinak tűnik, de az, hogy fb-n közöld vele, hogy mi és hogy van nekem nem tetszene.


21L

2015. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Párszor ráírtam az utóbbi időben, de kissé hideg volt velem, tartózkodó. Amíg mással voltam, addig Ő keresett többször. Akkor nem volt hideg. Viszont most így megbeszélni egy találkozót, lehet tolakodás lenne. Ahogy az is, hogy csak beállítanék hozzá, de ehhez szerintem erőm sem lenne. A levél nagyon őszinte lett, mindenre kitértem, de egy esetleges találkozás megemlítése valóban jó ötlet lehet. Akkor szerintetek küldjem el?
2015. jan. 18. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet azért tartózkodó mert eddig úgy volt vele, hogy várt rád. Vagy szimplán csak fél. Nálunk lányoknál a ridegség sokszor csak félelem.


Mindenféleképpen olyat írj neki amiben kitérsz a múltbéli dolgokra is őszintén, ne csak simán találkára hívd.


Engem egy éve keresett meg az egyik exem, szintén úgy, hogy két évig nem találkoztunk. Ő csak úgy rámrontott, hogy kezdjük újra, majd amikor megkérdeztem, hogy honnan tudjam, hogy nem lesz megint ugyanaz mint anno, nem tudta a választ.

Ha viszont leírta volna nekem őszintén mint ahogy te tervezed, annak nagyon örültem volna. :)

2015. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!