Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha volt már olyan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt már olyan, hogy az exetekkel újra összejöttetek, leírnátok a sztorit?

Figyelt kérdés

Kicsit merítkeznem kéne ötletekből meg lelki erőből :)

Nem gond ám ha bő lére eresztitek! Sőt :)

Köszi


2015. jan. 23. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Életemben ő volt az első férfi. Már nem voltunk olyan fiatalok, de nagy volt a szerelem. Pár év után az egyetemen nekem egy évre lehetőségem nyílt külföldre menni, de csak 2x tudtam volna hazajönni. Ment a dilemma, hogy mi legyen. Legyen ez távkapcsolat és 1 évig húzzuk ki? Vagy váljunk külön? Minden nap másképp láttam a dolgokat. De végül megbeszéltük, hogy fiatalok vagyunk. A szerelem ne vonja ez az eszem és szívem, még előttünk az élet bármi kisülhet belőle. Szakítottunk. De valóban nagy hévvel temetkeztem a tanulásba, hogy ne gondoljak a szakításra.


Jó pár évvel és pasival később egy másik városban összetalálkoztunk. Kiderült, hogy nem is élünk egymástól messze. Kezdetben csak barátok voltunk, de éreztük, hogy mi még mindig nagyon jó párost alkotunk. Így kis idő után újra összejöttünk és azóta együtt vagyunk.

Egyikünk sem bánta a szakítást, hasznos volt nekünk a külön töltött év. Most jobban átlátjuk a kapcsolatunkat.


28 N

2015. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez még nyáron volt, 3 hétig jártam a sráccal teszem hozzá, de az alatt a 3 hét alatt 3-szor szakítottunk :D Másodszorra azért mert nyíltan a tudtomra adta, mennyire jó lenne egyszerre megfektetni engem és a legjobb barátnőmet, meg ilyenek :D azóta is bánom, hogy utána még képes voltam erre
2015. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!