Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összejöttetek már az exetekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttetek már az exetekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idővel a szakítás után és milyen volt újra vele lenni?

2013. nov. 23. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszer megesett. Rajtunk kívülálló okok miatt szakított elsőre, és utána is tartottuk a kapcsolatot, szóval az újrakezdés kb. olyan volt, mint ha ott folytattuk volna, ahol abbahagytuk.

Ha a szakítás azért történik, mert egyszerűen nem működik egy kapcsolat, akkor nem jönnék vele össze újra.

2013. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Együtt voltuk 1 évet. Megcsaltam, bevallottam neki ,vége lett.

Másfél évig nem volt beszéltünk egymással.

Neki is volt más,nekem is. Ő is elköltözött messzire én is.

Majd megtaláltam egy társkereső oldalon mikor újra szingli voltam.Ráírtam. Nagyon lassan közeledett.

Majd találkoztunk..ekkor rájöttünk nem bírjuk egymás nélkül, viszont visszament dolgozni és újra nem kerestük olyan sűrűn egymás társaságát.Pedig hiányoztunk egymásnak(utólag kiderült )

Fél évig ment ez a havonta,másfél havonta találkoztunk.

A végére annyira elválaszthatatlanok voltunk, hogy ideköltöztem hozzá és már 2 éve együtt élünk .

Voltak hullámvölgyek a régi sérelmek előjöttek , de már túl vagyunk rajta és tudjuk egymás nélkül nem lennénk teljesek :)

2013. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a szakítás után 1 héttel találkoztunk először, majd egyre sűrűbben, és mivel még mindig ugyanúgy éreztünk, kb. még 2 héttel később úgy döntöttünk, hogy mégis folytatjuk, és nagyon jó volt, még talán jobb is, mint előtte. Viszont az egyetem miatt aztán közben távkapcsolattá alakult a dolog, és végül is ez nehezítette meg annyira, hogy újra szétmentünk. Azóta is őt próbálom kiheverni...
2013. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig egyszer volt rá példa. 1,5 éves kapcsolatot viharos szakítás zárt, majd tartottuk a kapcsolatot heti 1-2 beszélgetés erejéig. Így telt majdnem 1 év, amikor azt vettük észre, egyre jobb egymással. Fura, mert mikor újra közeledett hozzám, engem valamiért nyomasztott a lány jelenléte, már túltettem magam rajta, sőt, ismerkedtem mással, de ő visszarántott. 2,5 éves kapcsolat lett belőle. A kapcsolat körülbelül ugyanott folytatódott, ahol abbahagytuk, csak mi lettünk valamivel érettebbek. Megérheti újrakezdeni, de át kell gondolni alaposan. Így a második próbálkozás után lehet, hogy már nem kezdeném újra, de nem amiatt, mert megint szétmentünk, hanem amiatt, ahogyan utána viselkedett.

A legjobbakat kérdező!

19/F

2013. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most vagyok így. 16 évesen volt egy barátom, megcsaltam, ő is megcsalt, szakítottunk. Tartottuk a kapcsolatot, mint barátok. Most nekem vége lett egy 3, neki egy 5 éves kapcsolatának egyszerre, mivel az exeink egymással jöttek össze.. (kicsit bonyolult, de az ő volt barátnője, az én volt pasimmal van most együtt). Nagyon nehezen tudtam feldolgozni, sokat találkoztunk, és fellobbant a régi láng :) És most már 3 hónapja boldogok vagyunk együtt!!
2013. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!