Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom. Csak elkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom. Csak elkeseredett vagyok.!?

Figyelt kérdés
Igazából nem is kérdés lenne... kiváncsi vagyok történetekre... h kinek milyen volt az első szerelme.. az elevsztése? mennyire fájt? mennyire volt rossz? hogyan jutottatok túl a fájdalmon? mert velem már 1 éve szakitott a barátom... és még mindig sírva kelek, és fekszek le... nem tudom elfelejteni.. pedig mindennel probálkoztam.. Elmentem Olaszországba... város nézés.. elkezdtem úszni futni.. belementem 1 uj kapcsolatba de nem jo.. ez se.. semmi..elkezdtem gitározni de mintha csak ma lett volna h vége :( van valami ötletetek? bármi történet valami segítséget előre is megköszönök..
2015. jan. 23. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Idővel lehet csak.

Sajnos olykor nagyon sok idő kell, de a legjobb ha lefoglalod magad, bár ezt már megtetted.

2015. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én az elsővel egy nyári táborban találkoztam. Nem egy városban élünk így at kellett járnia hozzam. Sokszor jött es imádtam de egyszer kevesebbet hívott es szinte abba maradtak a beszélgetések is. Aztán egy fék év múlva megkeresett es ugy csinálta mondja nem történt volna semmi. Megbeszéltük a dolgokat es én személy szerint őrülten boldog voltam mert megélhettem ezt is :) azóta is minden nyáron találkozunk a táborban :) csak gondolj a jo dolgokra es ugy hogy "ez is jo volt de elmúlt el kell fogadnom"
2015. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elso szerelmem utan en is sirtam egy evet, de aztan ujra szerelmes lettem es elmult az erzes. Ne aggodj, majd ujra szerelmes leszel es elfelejted :)
2015. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nehéz volt , férfi vagyok de alig vártam hogy szabadjuk az érzéstől. Barátok , hobbi csajozás nekem evvel sikerült igaz egy évig párt sem akartam. 1év után lett barátnőm , akkor éreztem úgy hogy készen állok egy párkapcsolatra.
2015. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én esküszöm Mindent megprobáltam... amugy köszönöm a történeteket még szivesen olvasnék..
2015. jan. 23. 21:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy csak annyi, h msot hogy egy év el telt.. normális még szerintetek h a szememmel mindig ők keresem? bárhol is legyek...
2015. jan. 23. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
4# vagyok nem tudom hogy ez mennyire természetes. De szerintem ember függő hogy ki hogy viseli/teszi túl magát. Nem találkozol véletlenül a nagy szerelmeddel , nem látód néha az utcán? Így kicsit nehezebb lehet... Én szoktam találkozni avval a nővel , nagyon ritka... olyankor beszélgetünk is. De amikor meg látóm egyszerűen jó kedvem van, mosolygok mint egy fogyatékos. Ilyenkor néha , el szokott csattani közöttünk egy csók. Tudjuk nem szabad , de nem ellenkezik. :D De azóta nem tudok szerelembe esni belé , sőt találtam egy nőt abba is nagyon szerelmes lettem :D
2015. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem én azóta nem láttam, mióta vége lett.. :(
2015. jan. 24. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!