Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagtól nagyobb mellű lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagtól nagyobb mellű lányok! Tényleg nem kezdenétek átlagos méretű pasival?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a 75/B az átlag a nőknél.

Akkor egy átlagos méretű fiú (14-15 cm) nem rúghat labdába mondjuk egy 75-80/C-s nőnél?


Normális válaszokat kérnék!



2015. jan. 23. 23:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Abból indultam ki, hogy a nagyobb mellű nők ugye egy nagyobb élvezeti faktort adnak bele a szexbe (evolúciós beidegződés, hogy a pasik a nagy mellű nőket tekintik potenciális párnak), így joggal várják el, hogy a partnerük is átlag feletti mérettel rendelkezzen. Nem?


Amúgy meg nyilván a nagyobb farok = nagyobb élvezet.

2015. jan. 24. 12:38
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
Elég szar lehet ha ilyen dogmák szerint éled az életedet :D 70 B a nőm mégis vele b*szok a legjobbakat eddigi 26 évem alatt mert csöcs ide vagy oda a legérzékibb akivel valaha találkoztam :D
2015. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg nyilván a nagyobb farok = nagyobb élvezet."


Lehet, hogy te férfiként ezt tartod logikusnak.


Anatómiai adottságaitól függően biztos minden nőnél van is egy olyan mérettartomány, ahol ez így van.


Van olyan nő is, aki akár az extrém méreteket is kedveli, mert be tudja fogadni, van, aki az átlag alattit preferálja, mert teljes behatolásnál már egy 13-14 centissel is telibe tudja találni a párja a szenvedély hevében a méhszáját úgy, hogy a könnyei kicsordulnak a fájdalomtól, nem beszélve arról, hogy az a pénisz vastagság, amire egyik nő azt mondja, hogy "alig érzek belőle valamit", egy másiknak már túl nagy lehet, ami kellő izgalmi állapotban is feszítő fájdalmat okoz, vagy akár lehetetlené teszi a behatolást, szóval szerintem erről a témáról nem sok értelme van megpróbálni olyan következtetésre jutni, ami a nőkre úgy általánosságban véve igaz.


Szerintem ez kb. olyan, mintha azt akarnánk megállapítani, hogy A FÉRFIAKNAK mi az ideális mellméret, csípőbőség, az ideális testalkat, hajszín vagy szemszín egy nőben.

2015. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Van itt egy kérdező, aki ezt mindenáron össze akarja hozni. De nincs összefüggés!!!!!!!!

Nekem az átlagnál jóval nagyobb mellem van, mégse szerettem soha az extra méretű pasikat. Páromé átlagos, 14-15cm hosszú és tökéletesen megfelel.

2015. jan. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem igaz, hogy nagy farok=nagy élvezet. Látványra lehet, hogy jobb, de ha nem tud vele mit kezdeni, akkor nem lesz nagyobb az élvezet. Egyébként meg látványra is lehet a nagy csúnya, ha aránytalan.
2015. jan. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene lehurrogni a kérdezőt,mert ahogy az egyik válaszból kiderült nem annyira buta kérdés ez.De többnyire azért úgy gondolom,hogy ízlés és anatómia kérdése.A gyengébb nemtől megnyugtató,értékes válaszok érkeztek szerencsére:)
2015. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 80/D vagyok a barátom farka meg 14 cm állva. Nem tudom, honnan szedsz ilyen butaságokat.

20/N

2015. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha párt választok,nem úgy teszem,hogy akkor most benézek a gatyájába,vajh mekkora :D

22/N/DD kosár

2016. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
F kosárral volt egy pasim egy valóságos villanyoszloppal: álmomba se jöjjön elő! Ha nagy ritkán teljesen képes volt megmerevedni, akkor elfogyott az agyából a vér...:)
2016. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

75/D-kosaras vagyok, és soha nem centivel járok. Nem is értem, hogy gondolod, beülünk egy kávézóba én meg megkérem, hogy vegye elő, lehetőleg erektáltan és nekiállok méricskélni? Elég szürreális lenne nem gondolod?


Viccet félretéve, nálam kapcsolatban van szex. Így meg ha szeret akkor igyekszik jól csinálni vagy hajlandó fejlődni. Ebben az esetben a méret léyegtelen ha nem extrém nagy vagy kicsi. Egy kényszer nélküli szerelemből történő szexnél meg nem nagyon van jobb. És bár közhely, de igaz: a mérettől fontosabb hogyan használja valaki. Vőlegényem is átlagos mégis köröket ver exemre az ágyban hiába volt annak átlagon felüli.


Amúgy honnan szedtél ilyen hülyeséget? Tényleg, egyáltalán miféle logikai kapcsolatot fedeztél fel a nagyobb mell és férfiak mérete közt?

2016. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!