Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek féltékeny lenni apura,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek féltékeny lenni apura, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában ha barátom átjön, édesapám állandóan beszélgetni szeretne vele, szinte nem hagy minket kettesben. Valahogy megértem, mert mindig akart egy fiúgyermeket és a barátomat úgy kezeli, mint a fiát, de annyi romantikus pillanat veszik oda… a minap például elterveztünk egy kis romantikát, erre ők lent maradtak a nappaliban sörözni és meccset nézni.


Próbáltam vele beszélni és egyáltalán nem érzi túlzásnak, amit tesz. Szeretnék a barátommal is csinálni valami programot, de ez lassan össze se jön. A múltkor is eldumálták az időt és rám semmi sem maradt, aztán este írta a barátom, hogy annyira kívánt, de nem akarta megbántani az apukámat.


Most mit csináljak? Mindkettőt szeretem és senkit nem akarok megbántani. Barátom se akarja megbántani a lehetséges apósjelöltjét.

Mielőtt bárki a korral jön, már nagykorúak vagyunk.



2015. jan. 24. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar a faterod, akkor miért nem mész te a barátodhoz?
2015. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megyek, de hétköznap egyszerűbb, ha nálunk vagyunk, mindkettőnknek útba esik.
2015. jan. 24. 00:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagy az öregedet beszélgetni vele. :) Én is olyan apósra vágynék akivel kijövök. :D Az este meg amúgy is ott van. Meg akár ki is mozdulhattok otthonról.
2015. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd*
2015. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet hogy az apukádnak ferde hajlamai vannak?:-D
2015. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán meg akar róla győződni, hogy tényleg a tökéletes párt találta a lánya maga mellé? Erre tudnék tippelni. Minél jobban meg akarja ismerni, hogy megbizonyosodjon róla, hogy nem fog neked csalódást okozni talán, de nem biztos; ja meg tán lehet, hogy apudnak kevés pasi barátja meg haverja van, és akkor pasidat úgyis bírja, és akkor kapóra jön neki, h haver , akivel eldumálgat6.
2015. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel mindenki mindenkinek meg akar felelni ezért szép lassan tönkremegy a kapcsolatod... csak hogy nehogy megbánts valakit... aztán mikor ez ötödször fordul elő és apuka még akkor is önző akkor sem fogod megbántani és végül egyedül maradsz inkább mint hogy megbántsd...


Állj ki végre magadért. Ha ők leülnek beszélgetni menj oda a pasidhoz, simogasd meg és mondd neki: olyan jól elvagytok, átmegyek a barátnőmhöz dumcsizni. Holnap/akármikor/ találkozunk.

Másik esetben lemész valami szexis öltözékben/hálóruhában amiben még apád előtt mersz mutatkozni, adsz a barátodnak egy csókot és közlöd vele, hogy jóéjt, én mentem aludni.

Miért kéne megbántani másokat? De hagyni se kell, hogy a fejedre nőjenek.

2015. jan. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!