Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért ennyire féltékeny? Mi az oka? Durva. Kezdek kétségbe esni! (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Már a barátnőimre is féltrékeny! Mert szeritne ha velük vagyok utána megváltozok! De ez nem így van! Fiú barátaim nem is nagyon lehetnek!Sőt egyáltalán nem! Myvipem is törölnöm kelett miatta..jó megértem elején mással is "kacérkodtam" de csak max msnen! Nem enegd egymagam bulizni! De közbe naon naon szeretem!! És midnent megtesz érte, mindent megkapok tőle! CSak ez a féltékenység! És sokszor alaptalanul kombinál, ha egy fiú rámköszön akit ő nem ismer egyből az h ki volt ez biztos kavarok/tam wele..ajj:(.Elhagyni meg semmi pénzért nem akarom már több mint 2 éve járunk!
2009. dec. 30. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy beteg. Komolyan mondom, amikor engem féltékenynek neveznek, nézzenek meg egy ilyen figurát, és egyből máshogy látják a dolgot, hát ez besz*rás... Figyelj, ez így nem mehet tovább, beszélned kell Vele. Mert ez nem féltékenység, ez kisajátítás.
2009. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
énis ugyanígy vagyok vagyis voltam a barátommal.. mi is 2évig jártunk de megcsaltam és szakitottunk :( mondjuk mindezek ellenére még mindig nagyon szeretem de velem is ugyanezeket csinálta..nemrég mondta hogy töröljem magam myvipről, ha rám is rámköszönt egy számára ismeretlen fiú 3 órán keresztül megvolt sértődve:) én nagyon rosszul éreztem magam abban a kapcsolatban,másrészt énis mindent megkaptam tőle, nagyon szeretett, gondoskodott rólam, jobbat el sem tudtam volna képzelni..szóval nem igzaán tudok tanácsot adni, talán annyi hogy mondd meg neki hogy eleged van ebből és hogyha nem hagyja abba akkor el fogod hagyni vagyvagy nemtudom tényleg :SS
2009. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, amúgy meg a világ legaranyosabb fiúja. Csak nemtudom tényleg.. Amúgy énis eléggé féltékeny vagyok. De amit ő csinál.. De úgy imádom!!:(
2009. dec. 30. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába imádod, ez csak rosszabb lesz. Ez már tényleg beteges. Ha magadnak jót akarsz, el kell hagynod, mert ezen nem tudsz változtatni. A féltékenység alapja egyébként mindig súlyos önbizalomhiány, magában nem bízik a fiú. De ezen esetleg egy pszichológus tudna változtatni. Ha vele maradsz, meg fogja keseríteni az életed.
2009. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül kell elhagynod öt, ha ennyire szereted! Próbálj meg vele beszélni, mondd el neki, hogy ez téged zavar és próbáljon meg változtatni rajta hiszen nincs meg az oka annak, hogy ezt tegye! Remélem tudtam segiteni!
2009. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!