Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat után miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat után miért van ez az érzés?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja együtt voltunk, amikor ki kellett költöznöm egy időre (kb fél évre) külföldre. Ez alatt az idő alatt egyszer tudtunk találkozni, amikor meglátogatott, amúgy skypeon tartottuk a kapcsolatot. Nem mondom, hogy problémamentes volt ez a fél év, de mindent megoldottunk. Nemrèg hazajöttem és nagyon furcsa az egész. Miután suli van meg ő dolgozik, így nem vagyunk sokat együtt, de pl ha velem van délután, majd hazamegy, akkor utána jobban hiányzik mint amikor kint voltam, és olyan, mintha félnék attól, hogy többet nem látom. És ezt az érzest nem tudom hova tenni... Tudom, hogy legszivesebben vele lennék egész nap, de hát már ez is sokkal jobb, mint a távkapcsolat, ezért nem értem. Mit csináljak, hogy ez az érzés elmúljon? 17/L
2015. jan. 24. 06:57
 1/1 anonim válasza:
Ez teljesen normális dolog, hisz a tudatalattid arra törekszik h bepótolja azt az időt amíg nem láttad :) Annyit legyetek együtt amennyit csak tudtok és ne akard h ez elmúljon :) !
2015. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!